Gaziler Ertem’den Kıbrıs’a gezi istedi

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’den gazi ve eşleri için Kıbrıs’a bir inceleme gezisi talebinde bulundu.

Gaziler Ertem’den Kıbrıs’a gezi istedi
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan,  Merkez Komutanı Binbaşı Memduh Ceylan ve dernek üyesi Yaşar Negiz Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i dün saat 14.30’da makamında ziyaret etti.
“KIBRIS GAZİLERİNE KIBRIS GEZİSİ DÜZENLEYELİM’’
Başkan Ertem’den sadece Kıbrıs Gazi ve eşlerini kapsayacak bir gezi ricasında bulunan Hasan Hüseyin Yarlıgan, “Geziye 29 Kıbrıs Gazisi ile eşleri katılacak. Gezinin tarihi ise Cumhuriyet Bayramı ve Çerkezköy’ün kurtuluşu olan 29 Ekim sonrasında bir gün olabilir. Gezi süresi olarak da 4 gece 5 gün düşünüyoruz.’’ Dedi.
banner287
“GETİR, GÖTÜR, KONAKLA’’
Gezinin belediye meclis gündemine alınacağı bilgisini veren Başkan Ertem, “Eğer meclisten geçerse, gezi için bir ihale yapılabilir. Gezinin yapılması durumunda ise, gazi ve ailelerinin götürülmesi, konaklanması gibi ihtiyaçlar belediye tarafından karşılanacak.’’ Bilgisini verdi.
“REHBER KONUSUNDA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ’’
Merkez Komutanı Binbaşı Memduh Ceylan ise, Kıbrıs’ta ihtiyaç duyulacak rehber için kendilerinin yardımcı olmaya çalışacaklarını ve talep gelmesi durumunda bir de askeri personelin Çerkezköy’den gidecek ekibe eşlik edebileceğini dile getirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493