Gazilerden birlik-beraberlik ziyareti

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan gaziler ile birlikte dün Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a ziyarette bulundu.

Gazilerden birlik-beraberlik ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan gaziler ile birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı makamında ziyaret etti. Yarlıgan, ziyarette Kaymakam Kubilay’a Türk Bayrağı, Gaziler Dergisi ile Ahmet Sanver’in kaleme aldığı Kıbrıs Barış Harekatı’ı anılarından oluşan bir kitap hediye etti.

YARLIGAN: FETÖ’YÜ LANETLİYORUZ

Gaziler Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan ziyarette yaptığı konuşmada “Türkiye Muharip Gaziler Derneği olarak FETÖ terör örgütünü lanetliyoruz. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Geride kalanlara baş sağlığı diliyoruz. Ülkemize geçmiş olsun.” dedi.

HEDİYE TAKDİM ETTİ

banner287
Yarlıgan, ziyarette Kaymakam Kubilay’a Türk Bayrağı, Gaziler Dergisi ile Ahmet Sanver’in kaleme aldığı Kıbrıs Barış Harekatı’ı anılarından oluşan bir kitap hediye etti

KUBİLAY TEŞEKKÜR ETTİ

Anlamlı ziyaretten ve hediyelerden dolayı Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gazilere teşekkür eden Kaymakam Kubilay “Vatan haini, millet düşmanı, paralel devlet yapılanması FETÖ’yü şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Hain darbe girişiminde şehit olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

“ÇERKEZKÖY’LE GURUR DUYUYORUM”

Çerkezköy’de, 15 Temmuz gecesinden itibaren darbe girişimine karşı vatandaşlarla bir arada bulunduklarını belirten Kaymakam Kubilay “Çerkezköy ile gurur duyuyorum. Gazilerimizde bizimle beraber daha ilk andan itibaren meydanlardaydı. Vatanımız için, milletimiz için, milli irademiz için sayın Cumhurbaşkanımızdan ikinci bir talimat gelinceye kadar, halkımız ile beraber meydanlarda olmaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459