Gazilere 10 Kasım ziyareti

Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu ile Çerkezköy Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Gazilere 10 Kasım ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu ile Çerkezköy Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, 10 Kasım Atatürk’ün 78.ölüm yıl dönümü nedeniyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliğine ziyarette bulundular.

ÖNCE MİNİK ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADILAR

banner287
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gaziler ilk olarak Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerini ağırladılar. Okul Müdürü Arzu Gündüz ile okul öğretmenlerinin de yer aldığı ziyarette minikler gazilerle bir araya geldiler. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ziyaretleri nedeniyle minik öğrencilere teşekkür etti.

“ATATÜRK SEVGİSİ KATLANARAK ARTIYOR”

Gazilerin bir diğer misafiri Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini ağırladılar. Okul idareci ve öğretmenlerinin de yer aldığı ziyarette konuşan Hasan Hüseyin Yarlıgan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aynı zamanda ‘Gazi’lik unvanı olduğunu söyleyerek “Atatürk’ün aramızdan ayrılığının 78.yıl dönümünde büyük bir hüzün yaşıyoruz. Aradan geçen 78 yılda Atatürk sevgisi katlanarak artıyor. Sizlerle birlikte bu sevgi daha da artacaktır.” dedi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle sürdü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459