Güçlerini Çerkezköy’de gösterecekler

Türkiye Powerlifting Şampiyonası’na ( Güç Şampiyonası) Çerkezköy Belediyesi ev sahipliği yapacak.

Güçlerini Çerkezköy’de gösterecekler
banner301
Türkiye Powerlifting Derneği (TPD) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası 29 Ocak Pazar günü, Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi ev sahipliği yapacak.

Çerkezköy Bakış -
29 Ekim Spor Kompleksinde saat 13:00 ile 21:00 saatleri arasında düzenlenecek olan şampiyonada sporcular Squat, Deadlift, Bench Press ve Powercurl kategorilerinde yarışacak. Düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda mevcut Powerlifting rekorlarını kıran sporcular, ülkemizi Avrupa Şampiyonası’nda da temsil etmeye hak kazanacak. Ayrıca Şampiyona’da kategorilerinde şampiyon olan sporculara 2.3 kg Whey Protein ve Aminoasit setin hediyesinin yanında her kategorinin birincisine 1.000 TL, ikincisine 500 TL ve üçüncüsüne 300 TL para ödülü verilecek.

KATILIM ŞARTLARI

Powerlifting Şampiyonası’na katılmak için T.C vatandaşı olmak, 16 yaşından büyük olmak, tek kategoride katılacak yarışmacıların 80 TL, iki kategoride yarışacak olanların 140 TL yarışma katılım ücretini Türkiye Powerlifting Derneği’nin ilgili banka hesabına yatırmaları gerektiği belirtildi. Yarışmanın katılım ve şartları için T.P.D Halkla İlişkiler sorumlusu Fırat Balkaya'ya ya da TPD Başkanı Gürhan Gürler'e 05065317892 telefon numarasından ulaşarak gerekli bilgi alabilecekleri bildirildi.
banner287

EKİPMANLAR

Yarışmaya katılacak olan sporcuların kullanacakları ekipmanları kendileri temin edecekleri belirtilirken, zorunlu ekipmanların singlet (mayo) ve deadlift için uzun çorap olduğu sporcuların isterlerse dizlik, bileklik ve kemer de kullanabilecekleri ifade edildi.

ÜCRETSİZ SERVİS SAĞLANACAK

Şampiyonaya İstanbul ve civarından katılacak olan sporcular için 29 Ocak Pazar günü saat 09:00’da İstanbul Beylikdüzü Metro Durağından Çerkezköy Belediyesi tarafından Çerkezköy’e ücretsiz servis imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
oktay ayhan
oktay ayhan - 1 yıl Önce

Rekorlar kaç turkiyede.80kg alti

SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454