Güle güle Kaymakam Bey

Sultanbeyli Kaymakamlığına atanan Çerkezköy Kaymakam Metin Kubilay, Çerkezköy’e veda etti.

Güle güle Kaymakam Bey
banner301
Çerkezköy Bakış - İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle tayini Sultanbeyli Kaymakamlığına çıkan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, dün Çerkezköy’e veda etti. Çerkezköy’e vedasında duygusal anlar yaşayan Kaymakam Kubilay, aynı gün Sultanbeyli Kaymakamlığında yeni görevine başladı.

SON KEZ MAKAMINA GELDİ

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay dün son kez Hükümet Konağına geldi. Uğurlamada Çerkezköy protololü, kurum ve kuruluşların temsilcileri, mahalle muhtarları, gaziler ile şehit aileleri ile kurum müdürleri hazır bulundu. Kaymakam Kubilay ilk olarak basın mensuplarıyla vedalaştı. Tüm basın mensuplarıyla tek tek fotoğraf çektiren Kaymakam Kubilay ardından gazilerle tek tek vedalaştı.

TEK TEK VEDALAŞTI

Kaymakamlık makamında tüm çalışanlarla da vedalaşan Kaymakam Kubilay ardından sırasıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdür ve çalışanlarıyla vedalaştı.

“HAKLARINIZI HELAL EDİNİZ”

Çerkezköy’de 3 yılı aşkın görev yaptığını kaydeden Kaymakam Kubilay, “Çerkezköy’de el birliği içerisinde, sizlerin katkılarıyla elimizden geleni yapmaya çalıştık. Severek görev yaptığımız Çerkezköy’den şimdi ayrılıyorum, ancak Çerkezköy gönlümde her daim yaşayacak. Haklarınızı helal ediniz.” dedi.
banner287

DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Çerkezköy protokolü Kaymakam Kubilay’a aracına kadar eşlik etti. Duygusal anlar yaşayan Kaymakam Kubilay saat 11.35’te Çerkezköy’den ayrıldı. Kubilay aynı gün Sultanbeyli Kaymakamlığındaki yeni görevine başladı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
serhat vatan
serhat vatan - 1 yıl Önce

halkın adamı gule gule Allah emanet ol

vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

çok iyi ve değerli bir insandı,Çerkezköye çok şey kattı Allah yolunu açık etsin ,yeni görevinde başarılar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306