Gülerçin Anadolu Lisesi’nin LYS başarısı

Çerkezköy’de yüzlerce öğrencinin de heyecanla beklediği LYS tercih sonuçları önceki gün ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden açıklandı

Gülerçin Anadolu Lisesi’nin LYS başarısı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de yüzlerce öğrencinin de heyecanla beklediği LYS tercih sonuçları önceki gün ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. Özel Gülerçin Anadolu Lisesi’nden 8 öğrenci üniversiteye yerleşti.

Özel Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri büyük bir başarıya imza atarken, yorucu bir sınav maratonunu geride bırakan öğrenciler, emeklerini önceki gün açıklanan yerleştirme sonuçlarıyla taçlandırdı.
Özel Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencilerinden Furkan Fırat Dubaz Malkara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne, Ceren Ercan İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler programına, Esra Atasoy Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği programına, Alperen Kardeş Yeditepe Üniversitesi Çeviri Bilim programına (yüzde 50 burslu), Efkan Sevim Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (İngilizce) programına (yüzde 50 burslu), Ege Özden Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce-Fransızca-Türkçe) programına, Burak Çetin Kafkas Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce-Fransızca-Türkçe) programına, Ömer Faruk Combaş İstanbul Gelişim Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslar arası Ticaret (yüzde 75 burslu) programına yerleşti.
banner287

BAŞARILAR DİLEDİLER

Okul idarecileri “Bizlere bu gururu yaşatan ve bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize, Anadolu Lisesi öğrencilerimize teşekkür ederiz. Gülerçin Eğitim Kurumları olarak yerleştikleri programlarda ve bundan sonraki hayatlarında öğrencilerimize başarılar dileriz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
eğitimci
eğitimci - 2 yıl Önce

başarı çok düşük değil mi?

emre
emre - 2 yıl Önce

Malkara üniversitesi mi varmış diyelim ki var Hukuk fakültesi mi var malkarada vay be biraz dikkat edin :)

Reklam
Reklam - 2 yıl Önce

Saray da Mustafa ELMAS ARICI Anadolu Lisesi diye bir devlet okulu var gidin de başarı neymiş görün. Burada özel okul reklamı yapmayın. Malkara Üniversitesi nerede merak ettim. Habercilikteki ciddiyete bakın.

öğretmen
öğretmen - 2 yıl Önce

Yalnız Malkara değil Maltepe üniversitesi hukuk bölümü gülerçin sitesinde öyle yazıyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306