Gülerçin Koleji’nde kayıtlar devam ediyor

Özel Gülerçin Koleji’nde 2016-2017 dönemi için kayıtlar devam ediyor.

Gülerçin Koleji’nde kayıtlar devam ediyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Gülerçin Koleji, yeni Eğitim-Öğretim dönemi için kayıtlara devam ediyor. Kontenjanların hızla dolduğunu belirten Ortaokul ve Lise Müdürü Ömer Kürklü “Yeni kayıtlarımız için sınırlı sayıda kontenjanımız kaldı” dedi.

“BAŞARISINI ARTIRARAK SÜRDÜRMEYİ HEDEFLİYOR”

banner287
Konuyla ilgili açıklama yapan Ortaokul ve Lise Müdürü Ömer Kürklü “Gülerçin Koleji alanında uzman kadrosu ile bu yıl da TEOG’da elde ettiği 450 Puan ortalaması ile gelenekselleşmiş başarısını artan öğrenci sayısına bağlı olarak mevcut kadrosu ve kadrosuna katacağı yeni isimlerle önümüzdeki dönem de arttırarak sürdürmeyi hedefliyor” dedi.

“YENİ BİNASINDA EĞİTİM ÖĞRETİME DEVAM EDECEK”

Gülerçin Anadolu Lisesi’nin YGS ve LYS’de de büyük başarılara imza attığını kaydeden Kürklü  “Anadolu Lisesi gelecek yıl yeni binasında Eğitim-Öğretime devam edecek. Tercih döneminde olunması sebebiyle şu anda kurumumuzda bir taraftan tercih ve yerleştirme işlemleri yapılırken diğer taraftan da sınırlı sayıya ulaşan kontenjanlar için kayıtlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu başarıda emeği geçen Gülerçin kadrosuna, öğrenci ve velilerine; bu başarıya dahil olmak isteyenlere ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306