Gülerçin Koleji’nden anlamlı kampanya

Özel Gülerçin Koleji öncülüğünde Fotoğrafçılık Kulübü - Gülerçin Web Tv Toplum Hizmeti Çalışması bünyesinde, Hakkari - Yüksekova Değerli İMKB Anaokulu ve İlkokulu için yardım kampanyası düzenlendi.

Gülerçin Koleji’nden anlamlı kampanya
banner301
Daha önce Bahçeağıl Anaokulu, Ağrı Köy Okulları ve kardeş okulları olan Kızılpınar Anaokulu için çeşitli yardım kampanyaları düzenleyen Özel Gülerçin Koleji bu kez de Hakkari - Yüksekova Değerli İMKB Anaokulu ve İlkokulu için anlamlı bir yardım kampanyası başlattı.

Çerkezköy Bakış -
Daha önce Bahçeağıl Anaokulu, Ağrı Köy Okulları ve kardeş okulları olan Kızılpınar Anaokulu için çeşitli yardım kampanyaları düzenleyen Özel Gülerçin Koleji öncülüğünde Fotoğrafçılık Kulübü - Gülerçin Web Tv Toplum Hizmeti Çalışması bünyesinde, Hakkari - Yüksekova Değerli İMKB Anaokulu ve İlkokulu için yardım kampanyası düzenlendi.
banner287

30 KASIM’DA SONA ERECEK

17 Ekim’de başlayan kampanyanın 30 Kasım’da sona ereceğini belirten Özel Gülerçin Koleji idarecileri “Kampanya kapsamında A4 kağıt, temizlik malzemesi, sınıflarda kullanılmak üzere kitapçılk şeklinde 10 adet öğretmen dolabı, temel kırtasiye malzemeleri, ana sınıfı için halı, hikaye kitapları ve nakdi yardımlar kabul ediliyor” diyerek tüm Çerkezköylüleri kampanyaya katkı sağlamaya çağırdı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306