Gülerçin Koleji’nin ücretsiz çocuk eğitimine anne-babalar da davetli

Özel Gülerçin Koleji yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde okul müdürlerine yönelik bir kahvaltı düzenledi. Özel Gülerçin Koleji Kurucusu S.Bülent Gülerçin’in de katıldığı kahvaltıda konuşan Okul Müdürü Süleyman Sezgin, kaliteli eğitim için işbirliğinin şart olduğunu söyleyerek, 3 ay sürecek olan 3-6 Yaş Grubu Çocuk Eğitimi Semineri hakkında da bilgi verdi.

Gülerçin Koleji’nin ücretsiz çocuk eğitimine anne-babalar da davetli
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 2012-2013 eğitim-öğretim sezonu öncesinde Özel Gülerçin Koleji okul müdürlerini kahvaltıda bir araya getirdi.
OKUL MÜDÜRLERİ KATILDI
Özel Gülerçin Koleji’nde dün saat 10.00’da düzenlenen kahvaltıya İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal, Şube Müdürleri Hüseyin Erdoğan ile Hüseyin Yaşar, Özel Gülerçin Koleji Kurucusu S.Bülent Gülerçin, Özel Gülerçin Koleji Müdürü Süleyman Zengin, okul müdürleri, Özel Gülerçin Koleji Müdür Yardımcısı Tuğba Zenginal ile Gülerçin Koleji Anaokulu Öğretmeni ve Aile Destek Programı Eğitimcisi Elis Ulusoy katıldı.
“KALİTENİN ARTMASINDA İŞBİRLİĞİ ŞART’’
Kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Özel Gülerçin Koleji Müdürü Süleyman Sezgin katılımlarından dolayı okul müdürlerine teşekkür ederek, yeni eğitim-öğretim sezonu öncesinin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu. Eğitimde kalitenin artması için eğitimciler arasında işbirliğinin şart olduğunu kaydeden Sezgin, “Bunun için üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Yeni eğitim-öğretim döneminde de sürekli iş birliği halinde olacağız. “ diye konuştu.
ÇOCUK EĞİTİMİ SEMİNERİ 3 AY SÜRECEK
Sezgin, dün başlayan 3-6 Yaş Grubu Çocuk Eğitimi Semineri’ne de değinerek, “Tüm annelerimiz için 12 oturumda gerçekleşecek 3-6 yaş grubu çocuk eğitimi semineri düzenliyoruz. Ücretsiz olarak düzenlenecek eğitim 3 ay sürecek’’ dedi.
ANNELERE ÇOCUK EĞİTİMİ
Tüm Çerkezköylü annelerin 3-6 yaş grubu çocuk eğitimi seminerine davetli olduğunu ifade eden Süleyman Sezgin, eğitimi Gülerçin Koleji Anaokulu Öğretmeni ve Aile Destek Programı Eğitimcisi Elis Ulusoy tarafından verileceğini anlattı.
banner287
3 AY SÜRECEK
Elis Ulusoy eğitim boyunca annelere belirlenen program dahilinde eğitim verileceğini ifade ederek, “eğitimin süresi toplam 12 oturum olacak. Bir oturumu ise babalara yönelik düzenleyeceğiz.’’ Diye konuştu. 3 yaş döneminin çocuklar için çok önemli bir dönem olduğunu ifade eden Ulusoy şunları söyledi: “bu yaş  bebeklikten çocukluğa geçiş dönemi olarak adlandırıyoruz. Çocuklar bu dönemde çok hırçın oluyorlar. Bizler bu eğitimle aileleri bundan sonraki eğitim dönemine de hazırlıyoruz. Eğitimde annelere çocuklarını korumalarına yönelik ilgili bilgiler de vereceğiz.  Bu eğitimle birlikte bir farkındalık oluşturacağız.’’
İKİ GRUP HALİNDE VERİLECEK
Özel Gülerçin Koleji’nde düzenlenecek eğitim ev hanımları için saat 15.30-17.30 çalışan anneler için ise 18.30-20.00 arasında verilecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306