Gülerçin öğrencileri Kitap Fuarı’nı ziyaret etti

Özel Gülerçin Koleji’nde eğitim gören öğrenciler TÜYAP Kitap Fuarı, Torium ve Akvaryum’u gezdi.

Gülerçin öğrencileri Kitap Fuarı’nı ziyaret etti
banner301
Çerkezköy Özel Gülerçin Koleji öğrencileri için TÜYAP Kitap Fuarı, Torium ve Akvaryum’a gezi düzenlendi. İlkokul, anaokulu, ortaokul ve lise öğrencileri için iki farklı günde düzenlenen gezi kapsamında anaokulu ve ilkokul öğrencileri TÜYAP Fuarı ile Akvaryum’u, ortaokul ve lise öğrencileri de TÜYAP ve Torium Alışveriş Merkezi’ni gezdi. Gezilere veliler de katıldı.

Çerkezköy Bakış -
İlkokul, anaokulu, ortaokul ve lise öğrencileri için iki farklı günde düzenlenen gezi kapsamında anaokulu ve ilkokul öğrencileri TÜYAP Fuarı ile Akvaryum’u, ortaokul ve lise öğrencileri de TÜYAP ve Torium Alışveriş Merkezi’ni gezdi.

STANTLARI GEZDİLER
banner287

Çocuklarda okuma bilincini geliştirmek, farklı kitaplar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve yazarları yakından tanıtmak amacıyla düzenlenen gezilere veriler de katıldı. Öğrenciler ve veliler, kitap stantlarındaki kitaplar hakkında bilgi aldı. İlkokul ve anaokulu öğrencileri kitap fuarındaki gezinin ardından Akvaryum’u gezdi. Akvaryum’da daha önce hiç görmedikleri balık çeşitlerini gören öğrenciler ve veliler unutulmaz bir gün yaşadı.

DOLASIYA EĞLENDİLER

Bir sonraki gün de ortaokul ve lise öğrencileri için gezi düzenlendi. Ortaokul ve lise öğrencileri ile veliler TÜYAP’taki gezinin ardından Torium Alışveriş Merkezi’ne geçti. Alışveriş merkezi içinde bulunan çeşitli eğlence alanlarında hoş vakit geçiren öğrenciler, Snowpark’ta kışın tadına erkenden vardı. Öğrenciler lunaparkta da doyasıya eğlendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459