Gülerçin öğrencileri terörü lanetledi

İstanbul Beşiktaş’ta yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden 44 şehidi unutmayan Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri, şehitleri anarak terörü lanetledi.

Gülerçin öğrencileri terörü lanetledi
banner301
Çerkezköy Bakış - İstanbul Beşiktaş’ta yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden 44 şehidi unutmayan Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri, şehitleri anarak terörü lanetledi. “Özel Çerkezköy Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri olarak, hepimiz vatan uğrunda can vermeye hazırız” diyen öğrenciler, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşamaya devam edeceğini kaydetti.

“GEÇİT VERMEYECEĞİZ”

banner287
Terörün günümüzde birçok devletin ve tüm insanlığın en büyük problemi olduğunu kaydeden Çerkezköy Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri “Ülkemizde de terör faaliyetleri ne yazık ki canımızı yakmaya ve can almaya devam ediyor. İnsanlıktan nasibini almamış bu terör örgütleri çocuk, genç ve yaşlı demeden insanların hayallerini, ömürlerini, umutlarını yarıda bırakıyor. Anadolu coğrafyasında dalgalanan ay yıldızlı bayrağımızı ve ilelebet yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyeti’nin yükselişini durdurmak isteyen kirli eller şunu bilmelidir ki Türk milleti tarih boyunca bağımsız yaşamış ve yaşamaya devam edecektir. Bu coğrafyada ve tüm dünyada var olan terör faaliyetlerine Türk milleti olarak geçit vermeyeceğiz” dedi.

“İLELEBET YAŞAYACAK”

“Özel Çerkezköy Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri olarak, hepimiz vatan uğrunda can vermeye hazırız” diyen öğrenciler, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşamaya devam edeceğini kaydetti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306