Gülerçin öğrencilerinin dil sınavı başarısı

Özel Gülerçin Koleji öğrencileri Uluslar arası Yabancı Dil Sınavı’nda başarı elde etti.

Gülerçin öğrencilerinin dil sınavı başarısı
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Gülerçin Koleji öğrencileri Uluslar arası Yabancı Dil Sınavı’nda başarı elde etti. Okul yetkilileri, bu sınavlarda, öğrencilerin her bir bölümden 3 amblem almasının başarıyı, toplamda 10 ve üzeri amblem almasının ise üstün başarıyı gösterdiğini kaydetti.

VELİLERE TEŞEKKÜR ETTİLER

banner287
Konuyla ilgili açıklama yapan okul yetkilileri “Gülerçin Koleji olarak, öncelikle velilerimize, Cambridge üniversitesi tarafından hazırlanan ve öğrencilerin İngilizce yazma, okuma, konuşma ve dinleme becerilerini ölçen sınavlara girmesini teşvik ederek, çocuğun eğitiminin ve öğreniminin en önemli yapı taşlarından biri olan dil eğitimine gösterdikleri önem ve özveri için teşekkür ederiz” dedi.

BAŞARI ELDE ETTİLER

Bu sınavlarda, öğrencilerin her bir bölümden 3 amblem almasının başarıyı, toplamda 10 ve üzeri amblem almasının ise üstün başarıyı gösterdiğini kaydeden yetkililer “Mayıs ayında uygulanan Uluslararası Cambridge sınavlarında öğrencilerimiz Ebru Sayan ve Ayberk Göre Cambridge English Movers kategorisini, Emirhan Bilgiç ve Mehmet Karagöz Cambridge English Flyers kategorisini başarıyla tamamladı. Aynı sınavda öğrencimiz Efe Anıl Öztürk, A2 seviyesini başarıyla tamamladı. KET (Key English Test) sınavında öğrencimiz Sude Ayun A2 seviyesini başarıyla tamamladı. Ceren Şen ve Arda Aslan da A1 seviyesini başarıyla tamamladı. Çalışma gayretlerinden ve gösterdikleri üstün başarıdan dolayı tebrik ediyor,  bu başarılarının hayat boyu sürmesini  temenni ediyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin bu sınava girmelerini teşvik eden ve kendilerini bu sınava hazırlayan İngilizce öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin ailelerini de kutluyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306