Gümüşhaneliler yeni yerine taşındı

Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği’nin yeni hizmet binası, düzenlenen törenle açıldı.

Gümüşhaneliler yeni yerine taşındı
banner301
Çerkezköy Bakış - GMKP Mahallesi Dalya Sokak’taki dernek binasını açılışına, Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Doğan yaptı. AK Parti Marmaraereğlisi eski İlçe Başkanı Muhittin Toruk ile dernek üyeleri katıldı. Burada düzenlenen kahvaltı sonrasında şehitler için Kuran-ı Kerim tilaveti okundu. Ardından da katılımcılar tarafından açılış kurdelesi kesildi.
Derneğin yeni yerine 1 Aralık 2016 tarihinde taşındığını Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği Başkanı  Hasan Hatipoğlu, katılımcılara teşekkür etti. Daha modern bir mekana geçtiklerini belirten Hatipoğlu, “Buraya taşınmamızdan dolayı üyelerimizin takdirini aldık. Tüm üyelerimiz buraya daha rahat ulaşabiliyor ve araçlarını park edebiliyor. Amacımız tüm üyelerimize hizmet vermek. Göreve geldiğimizden beri de 3 yıldır çeşitli faaliyetler yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

banner287
“DERNEKÇİLİK ZOR”

Dernekçiliğin çok zor olduğunu ama kendilerini bu zorluğu bilerek göreve geldiklerine ve en iyi şekilde görevlerini yapma çalıştıklarını belirten Hatipoğlu, Çerkezköy Belediyesinin düzenleyeceği yöresel ürünler festivaline dernek olarak katılacaklarını ve festival komitesinde olduğunu belirtti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454