“Gün, milli idarede sahip çıkma günüdür”

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer Aslan Türkiye’de yaşanan darbe girişiminin ardından açıklama yaptı.

“Gün, milli idarede sahip çıkma günüdür”
banner301

Türkiye’de yaşanan darbe girişiminin ardından açıklama yapan Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer Aslan “Ülkemizde tarihi bir gün daha yaşandı. Demokrasiyi ve milli iradeyi sekteye uğratmaya çalışan güçler bir kez daha harekete geçti. Gün, demokrasi ve milli iradeye sahip çıkma günüdür” dedi.

banner287
BU ÇABALARI SONUÇSUZ KALACAK

Gücünü milletten almayan bir grubun kalkışmasının, meşru hükümeti alaşağı etme çabasının sonuçsuz kalacağını kaydeden Aslan “Tüm vatandaşlarımızı bu kalkışmaya karşı demokrasinin ve milli iradenin yanında olmaya çağırıyoruz. Askerle vatandaşı karşı karşıya getirme çabaları sonuçsuz kalacak, milletimizin özgürlük ve demokrasi hakki bu anti demokratik kalkışma ile engellenemeyecektir. Herkes bilmelidir ki MÜSİAD olarak demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkacak vatandaşlarımızın yanındayız. Bu darbe girişiminde hayatını kaybeden güvenlik güçlerimiz, polisimiz, sivil vatandaşlarımızı rahmetle, minnetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459