Halk Eğitim Müdürü Ekinci görevinden ayrıldı

Branş değiştirme nedeniyle Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinden ayrılan Şenol Sinan Ekinci, Nurullah Narin Ortaokulu’na kadrolu Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atandı. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinden ayrılan Ekinci’nin yerine, Yalçın Memiş vekalet ediyor.

Halk Eğitim Müdürü Ekinci görevinden ayrıldı
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kendi isteğiyle branş değişikliğini tercih eden Şenol Sinan Ekinci, Çerkezköy Halk Eğitim  Merkezi Müdürlüğü’nden ayrılarak Nurullah Narin Ortaokulu’nda göreve başladı.
HEM’E YALÇIN MEMİŞ VEKALETEN BAKIYOR
3 yıldır Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini yürüten Şenol Sinan Ekinci, branş değişikliğini tercih ederek Nurullah Narin Ortaokulu’na Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atandı. Şenol Sinan Ekinci’den boşalan HEM Müdürlüğü görevine ise velaketen Yalçın Memiş getirildi. Kesintisiz eğitime geçilmesinin ardından bazı kadrolarda fazlalık oluştuğunu belirten HEM Müdür Vekili Yalçın Memiş, “fazla kadroların oluşmasıyla öğretmenler için branş değiştirme fırsatı çıktı. Şenol Sinan Ekinci’de kendi isteğiyle branş değişikliğini seçerek Beden Eğitimi Öğretmenliği kadrosuna geçti” dedi.
banner287
“KENDİ İSTEĞİMLE BRANŞ DEĞİŞİKLİĞİNİ İSTEDİM’’
Nurullah Narin Ortaokulu’na ataması yapılan Şenol Sinan Ekinci ise, “branş değişikliğini kendim istedim ve beden eğitimi öğretmenliği branşını seçtikten sonra da 15 Ekim tarihi itibariyle de Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi ile ilişiğimi kestim. Aynı gün itibariyle Nurullah Narin Ortaokulu’nda Beden Eğitimi öğretmenliği kadrosuna geçerek yeni görevime başladım.” diye konuştu.
HEM 75.YIL ORTAOKULU’NDA FAALİYET GÖSTERİYOR
Bu arada Kurban bayramı öncesinde yaşanan sel felaketinin ardından sular altında kalan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, tadilat çalışmaları bitene kadar 75.Yıl Ortaokulunun B Bloğuna faaliyet gösterecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306