Happy Hours Café Çerkezköy’de açıldı

Happy Hours Café Restaurant’ın açılışı için dün saat 14.00’da açılış programı düzenledi.

Happy Hours Café Çerkezköy’de açıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Happy Hours Café Restaurant Atatürk Caddesi Canbazlar Sokak’taki adresinde düzenlenen açılış programının ardından Çerkezköylülerin hizmetine açıldı. Katılım yoğun olurken, açılışa özel katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

GENİŞ KATILIM YAŞANDI

Açılış törenine Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya, Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şube Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, özel kurum ve kuruluşların temsilcileriyle çok sayıda davetli katıldı. İşletme sahibi Yılmaz Erkılınç, misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi.

“ÖRNEK BİR İŞLETME OLACAK”

Açılışta konuşan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, “Çerkezköy’ü her alanda marka şehir olarak görmek için elimizden gelen her şeyin fazlasını yapıyoruz.Umarım bu çabalarımızın meyvelerini en kısa zamanda toplayacağız.Sosyal alanlarla ilgili de uzun zamandan beri üzerinde çalışmakta olduğumuz bir projemizi sonlandırmak üzereyiz. En kısa zamanda biten projemizi de sizlerle paylaşacağız” dedi.

banner287
“DENETİMLERİMİZ SÜRÜYOR”

Konuşmasına devam eden Kubilay “2014’ten bu yana çeşitli gıda sektörlerinde habersiz denetimlerimizle beraber verdiğimiz örnek işyeri belgelerimizin sayısı gün geçtikçe artıyor.” diye konuştu.

“MUTLULUK DUYUYORUZ”

Çerkezköy’e her geçen gün yeni bir işletme kazandırıldığını söyleyen Kaymakam Kubilay “Yeni işletmeler açılmasından mutluluk duyuyoruz. Çerkezköy’ün girişimci kent olması için yeni işletmelerin açılması gerekiyor. Happy Hours Café Restaurant Çerkezköy’e örnek bir işletme olacağına inanıyorum” diyekonuştu.

İKRAMDA BULUNULDU

Kaymakam Kubilay’ın konuşmasından sonra açılış kurdelesi davetlilerle birlikte kesildi.Açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilyas
ilyas - 11 ay Önce

merhaba

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306