Hastanedeki tadilat bitmek üzere

Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ömer Ünal, yağışlardan dolayı asma tavanın çökmesinden dolayı başlatılan çalışmalarda sona gelindiğini ifade etti.

Hastanedeki tadilat bitmek üzere
banner488
banner301

Çerkezköy Bakış - İlçede bir süre önce etkili olan sağanak yağışların ardından Çerkezköy Devlet Hastanesi’nin çatısında biriken sulardan dolayı asma tavan çökmüştü. Yaşanan olayın ardından harekete geçen hastane yönetimi yüklenici firmayla yaptığı görüşmelerin sonucunda çatı kısmında gerekeli çalışmaları başlattı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Op.Dr. Ömer Ünal, “1,5-2 aydır arkadaşlar çalışmalarına devam ediyor. Çatı olayının izolasyonunu yüklenici firmaya yaptırttık. Devletin cebinden beş kuruş para çıkmadı. Epoksi denilen madde ile çatıyı tamamen kaplattık ve inşallah bir daha aynı sorunları yaşamayacağız” diye konuştu.
 

banner287
DAHA KONFORLU BİR SAĞLIK HİZMETİ SUNACAĞIZ

Ünal, “Deneme amacıyla çatıya su bastırıyoruz ve aşağı su akıp akmadığı yönünde kontroller yapılıyor. Bir de camların silikonlama işlemi yapılıyor. İnşallah bütün eksiklikler en kısa sürede tamamlanacak. Geldiğimizden günden bu yana çok yol kat ettik ve bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda acil kısmını da düzenleyeceğiz. Mekansal olarak triaj oluşturacağız. Daha konforlu bir sağlık hizmeti olacak inşallah” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH..
FATİH.. - 13 ay Önce

NEVŞEHİR KHB GENEL SEKRETERİNDEN ÖRNEK ALIN DEVLET HAST.TÜRKİYEDE BİR NUMARA..ÇALIŞINCA OLUYOR

TR..
TR.. - 13 ay Önce

TADİLAT BİTTİ DİYELİM DR ..YOK..

ÇER...
ÇER... - 13 ay Önce

GÜZELİM HASTANE ÖZELLERE TAŞ ÇIKARTIR ..AMA DR YOK..

Birol
Birol - 13 ay Önce

Siz ilk önce doktor getirin hastaneye bir aydır beyincerraha muayene olamiyorum mr çektirmek için vardiyalı çalışıyorum tek doktorla olmaz bu iş keza birkaç biransdaki doktor da eksik

hanife alozkan
hanife alozkan - 12 ay Önce

Yeni ameliyat oldum özel hastaneden daha güzel çok memnun kaldım doktorlar da hemsirelerde özel hastane gibi

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner493