Hem göze hem damak tadına hitap ediyor

Sektöre 1986’da adım atan Enesoğlu Pastanesi Edip Sokak üzerindeki modern dekorlu cafeler, restaurant, teras ve bahçeden oluşan yaklaşık 1000 metrekarelik yeni yerinde deneyimli ustalarının katkılarıyla hazırlanmış pasta çeşitlerinden unlu mamullere, içecek çeşitlerinden dünya mutfağından özel seçmelere kadar onlarca lezzeti Çerkezköylülerin beğenisine sunuyor.

Hem göze hem damak tadına hitap ediyor
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Enesoğlu Pastanesi Edip Arıca Sokak’ta yeni yerinde hem göze hem damak tadına hitap ediyor
1996’DAN BUGÜNE ÇERKEZKÖY’DE
1982 yılında Mustafa Demirtaş tarafından kurulan Enesoğlu Pastanesi 1991’de Çorlu’da hizmete açıldı. 1996 yılından bugüne Çerkezköy’de hizmet veren Enesoğlu Pastanesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Edip Arıcan Sokak No:4’teki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.
KONSEPTİNİ GENİŞLETTİ
Çerkezköy’de hizmete açıldığı ilk günden itibaren gerek hizmet anlayışı, gerekse kalitesi ile kendine farklı bir yer edinen Enesoğlu Pastanesi hizmet halkasını genişlenerek konseptini değiştirdi. Konseptine cafe ve restaurantı da ekleyen Enesoğlu Pastanesi yeni yerindeki üzerindeki modern tasarımlı cafeler, restaurant, teras ve bahçeden oluşan yaklaşık 1000 metrekarelik yeni yerinde deneyimli ustalarının katkılarıyla hazırlanmış pasta çeşitlerinden unlu mamullere, içecek çeşitlerinden dünya mutğından özel seçmelere kadar onlarca lezzeti Çerkezköylülerin beğenisine sunuyor.
3 MİLYON TL’NİN ÜZERİNDE YATIRIM YAPTI
Enesoğlu Pastanesi’nin sahibi Mustafa Demirtaş, yeni binalarına 3 milyon TL’nin üzerinde bir yatırım yaptıklarını söyleyerek “Çerkezköy ve bölgeye hitap edebilecek bir bina dizayn ettik. A’dan Z’ye her detayın düşünüldüğü yeni yerimizde doğum günlerinden özel gün kutlamalarına, toplantılardan tanıtım faaliyetlerine kadar birçok etkinlik rahatlıkla yapılabilir. Bu tür etkinlikler için her türlü alternatif çalışma ürettik’’ dedi.  
1000 METREKARE ALANDA HİZMET VERİYOR
Demirtaş, yaklaşık 1000 metrekare alana inşa edilen binanın z 5 kattan oluştuğunu anlatarak “imalathanelerimiz dışında giriş katta bahçemiz bulunuyor. Diğer katlarda pasta&cafe ve restauranttan oluşuyor. Son katımız ise teras cafe’den oluşuyor. “ diye konuştu.ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hizmet anlayışlarında birincil önceliğin müşteri memnuniyeti olduğunu ifade eden Demirtaş, yeni inşa ettikleri binada alanında deneyimli personelle hizmet verdiklerini kaydetti.
banner287
HERKESİME HER BÜTÇEYE UYGUN FİYATLAR
Pasta çeşitlerinden unlu mamullere, içecek çeşitlerinden dünya mutfağından özel seçmelere kadar onlarca lezzeti Çerkezköylülerin damak tadına sunduklarını söyleyen Mustafa Demirtaş, ‘işletmemiz her bütçeye ve her kesime hitap ediyor. Burada herkes kaliteli hizmeti güzel bir ortamda müşterilerimize sunuyoruz’’ ifadelerini kullandı.“BİZDE YOK YOK’’
Demirtaş oldukça zengin menülerinin bulunduğunu ifade ederek şöyle devam etti: ‘‘bizde ‘yok’ diye bir şey yok’. Tüm ürün çeşitlerimizden bol çeşit var. Börek çeşitlerinden açma ve tost çeşitlerine, pizza çeşitlerinden et ızgara çeşitlerine, tatlı ve pasta çeşitlerinden içecek çeşitlerine kadar onlarca değişik lezzeti müşterimizin beğenisine sunuyoruz.’’DÜNYA MUTFAĞINDA SEÇME LEZZETLER
Meksika mutfağından seçme lezzetleri de menülerinde bulundurduklarını anlatan Demirtaş “Meksika mutfağında Etli Wrap, Tavuklu Wrap, Chicken Fajita, Steak Fajita, Combo Fajita, Etli Quesadilla ile Tavuklu Quesadilla’yı İtalya mutfağında makarna çeşitleri Spagetti Bolenez, Spagetti Napolitan, Penne Arabiatta, Penne Santa Fe, Fettucini Chicken Al Fredo, Üç Peynirli Tortellini Çerkezköylülerin damak tadına sunuyoruz.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal ŞİŞMAN
Kemal ŞİŞMAN - 6 yıl Önce

çerkezköye ve çerkezköylülere hayili uğurlu olsun.

recep serttas
recep serttas - 4 yıl Önce

mustafa abime yakışır allah devamını getirsin hayırlı kazançlar nasip etsin saygılarımla tatlıcı recep

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493