Her gün tren seferi düzenleniyor

Türkiye’nin önde gelen sanayi bölgelerinden Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin yer aldığı Çerkezköy ile İstanbul Halkalı arasında her gün tren seferleri düzenleniyor.

Her gün tren seferi düzenleniyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Türkiye’nin önde gelen sanayi bölgeleri arasında yer alan Çerkezköy’den İstanbul Halkalı’ya her gün saat 17.30’da, Halkalı’dan Çerkezköy’e ise saat 06.30’da tren seferi düzenleniyor. Yolcu ücretleri tam 8 lira, indirimli 6.50 lira olarak  belirlendi.

80 BİN ÜZERİNDE ÇALIŞAN BULUNUYOR

Çerkezköy Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada Çerkezköy’ün ülkemizin önemli bir sanayi merkezi olduğu belirtilerek “Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte çeşitli kurum ve kuruluşlarda yaklaşık 80 binin üzerinde çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanlardan çoğu İstanbul-Çerkezköy gidiş-dönüş yapmaktadır.

banner287
SABAH HALKALI’DAN KALKIYOR

Söz konusu işletmelerin çalışma saatlerinin de dikkate alınarak, İstanbul-Çerkezköy arası tren seferlerinin; İstanbul’dan Çerkezköy’e saat 06.30’da çıkış saati; Çerkezköy’den İstanbul’a ise saat 17.30’da dönüş saati olarak düzenlenmesi talep edilmiştir.

TAM 8 LİRA İNDİRİMLİ 6.50 LİRA

Kaymakamlığımızın söz konusu talepleri dikkate alınarak; Halkalı-Çerkezköy, Çerkezköy-Halkalı arasında tren saatleri her gün Halkalı’ndan saat 06.30 ve Çerkezköy’den saat 17.30 olarak, ayrıca yolcu ücretleri ise tam 8 lira, indirimli 6.50 lira olarak düzenlenmiştir” denildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uzman
Uzman - 1 yıl Önce

Tren seferleri her gün 2 yada 3 saat ara ile karşılıklı olsa güzel olur du

mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

çerkez.köyde.oturan.bir.vatandaşın.istanbulda.işi.var.diyelim.akşm.saat.5de.istanbuldaki.işini.nasıl.yapacak.buna.bir.cevap.istıyorum.

burhan
burhan - 1 yıl Önce

çerkezköylüye sabah halkalıdan değil sabah çerkezköyden lazım.

??
?? - 1 yıl Önce

Düzenleniyorda noluyor? halkalıya kadar gidecen saat 1 de halkalıda olacan. Ordan istanbulun içine kadar 2 saat daha yolculuk yapacan işini bitirip halkalıya geri dönecen. ohhooo.. millet erken gidip gün içinde işini bitirmek ister. istanbulun kapısına kadar götürüp bırakınca ucuza jestmi yapıyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306