“Her zaman yanınızdayız”

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği’ne 250 kalpak hediye etti.

“Her zaman yanınızdayız”
banner301
Çerkezköy Bakış - Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği, kendilerine hediye edilen 250 kalpak dolayısıyla Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür ziyaretinde bulundu. Gazilere hak ettikleri değeri vermenin önemini vurgulayan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler “Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimize, bu vatan için kendilerini feda etmiş tüm şehitlerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyorum. Sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

Dernek Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, gazilerle birlikte ÇOSB’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Yarlıgan ve beraberindekiler ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan tarafından karşılandı.

“BİR ARADA OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

Gazilerle bir arada olmaktan onur duyduğunu kaydeden ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler “Bu vatanı yurt edinmemizde ve gerektiğinde korunmasında her türlü güçlüğe göğüs geren tüm şehitlerimize ve gazilerimize minnetlerimizi sunmak isterim. Şehitlik ve gazilik onuruna erişmek isteyen hepimiz ulusumuz, yurdumuz ve bayrağımız için savaşmaktan asla kaçınmayız. Bu vesileyle ‘Ya İstiklal, Ya Ölüm’ emriyle ülkemiz tarihine kahramanlıklar hediye eden önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü burada anmak isterim” dedi.
banner287

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Gazilere hak ettikleri değeri vermenin önemini vurgulayan Sözdinler “Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimize, bu vatan için kendilerini feda etmiş tüm şehitlerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyorum. Gaziler ve Muharipler Derneği Çerkezköy Temsilciliğinin ilçemizde ciddi ve anlamlı çalışmalar yaptığını izlemekteyiz. Sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

GAZİ KALPAĞI TAKDİM ETTİ

Ziyarette Gaziler Derneği, ÇOSB Başkanı Eyüp Sözdinler’e Fahri Üyelik Belgesi verdi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, ayrıca Sözdinler ve Özdoğan’a plaket ve Gazi Kalpağı takdim etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306