banner507

Hırsıza ‘afişli’ tepki

Çerkezköy’de otomobilinin üzerinde sergilediği ikinci el ve sıfır ayakkabıları satarak geçimini sağlayan 55 yaşındaki Metin Altın hırsız şoku yaşadı. Otomobile giren hırsız çok sayıda ayakkabıyı çaldı. Tepki olarak ise Altın, otomobilinin ön camına “Bunları da al şerefsiz hırsız. Görüşmek üzere’ notu bıraktı.

Hırsıza ‘afişli’ tepki
banner301

Çerkezköy Bakış - 35 yıldır Çerkezköy’de yaşayan Metin Altın, yaklaşık 20 yıldır Öztrak Caddesi üzerine park ettiği 59 UL 806 plakalı otomobilinin üzerinde sergilediği ayakkabıları satarak evinin geçimini sağlıyor. Altın’ın park halinde bıraktığı otomobile 1 ay içinde 2 defa hırsız girdi ve çok sayıda ayakkabıyı çaldı. Bu duruma ise Altın isyan etti ve tepkisini otomobilin ön camına astığı ‘Bunları da al şerefsiz hırsız. Görüşmek üzere’ yazısı ile gösterdi.  

Toplam 100 çift ayakkabısının çalındığını belirten Altın, “Bir kere gelip 20 çift ayakkabı çaldılar aracımın içinden. Hemen 15 gün sonra ise 80 çift çalındı. Bu son olaylar gerçekten beni çok üzdü, canımdan bezdirdi. Elimdeki son ayakkabıları sattıktan sonra bir daha bu işi yapmayacağım” dedi.

Olayla ilgili polise giderek şikayette bulunduğunu belirten Altın, hırsızların bir an önce yakalanmasını istediğini söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493