"İçimizde hainlere yer yok"

Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi ile üyeler dernek merkezinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

"İçimizde hainlere yer yok"
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri yaptığı açıklamada servisçiler olarak her zaman devletin yanında olduklarını söyleyerek “İçimizde hain barındırmıyoruz ve bundan sonra da barındırmayacağız. Bizleri bölüp ayrıştırmak isteyen hiçbir şeye müsaade etmeyeceğiz.” dedi.

“HALKIN İRADESİYLE ÖNLENDİ”

Cumartesi günü saat 09.30’da düzenlenen kahvaltı sonrasında Dernek Başkanı Fikret Tanyeri, FETÖ mensubu bir grup askerin darbe girişimi ve sonrasında yaşananlara değindi. Hain darbe girişiminin halkın iradesiyle önlendiğini söyleyen Tanyeri “Servisçiler olarak her zaman yönetimimizle, üyelerimizle devletimizin yanındayız. Bizleri bölüp ayrıştırmak isteyen hiçbir şeye müsaade etmeyeceğiz. Bizler içimizde hain barındırmıyoruz, bundan sonra da barındırmayacağız” dedi.

“MEYDANLARDAYIZ”

banner287
15 Temmuz gecesinden itibaren meydanlarda bulunduklarını kaydeden Tanyeri “Bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bu süreçte Çerkezköy için büyük bir kazanç olan Kaymakamımız Metin Kubilay’a, emniyet müdürümüz Murat Ogan’a, Emniyet Amiri Ekrem Çiçek ile emniyet personeline yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuştu.

“BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Tanyeri, 15 Temmuz gecesi halkın darbe girişimine karşı canını feda ettiğini belirterek “Saldırılarda şehit düşenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz. Ülkemiz bu zorlu günleri inşallah kısa süre içerisinde atlatacaktır. Bunun için birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeli ayrıştırmalardan uzak durmalıyız. Birlikte daha güçlüyüz” dedi.

“DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILIYORUZ”

Her gece düzenlenen Demokrasi Nöbeti’ne Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak katıldıklarını kaydeden Tanyeri “Gerek araçlarımız gerek de üyelerimizle Demokrasi Nöbeti’ne katılıyoruz. Bundan sonra da demokrasi nöbetlerine katılmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459