İhtiyaç sahipleri buradan giyinebilecek

Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Bugün Bir İyilik Yapmaya Var mısınız?’ sloganı ile Kızılpınar Kültür Merkezi’nde oluşturduğu ‘El Ele Butik’ açıldı. Burada toplanan kıyafet ve oyuncaklar ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılacak.

İhtiyaç sahipleri buradan giyinebilecek
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin kısa bir süre önce ‘Bugün bir iyilik yapmaya var mısın?’ sloganı ile başlattığı proje kapsamında çocuklar için ikinci el oyuncaklar, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için ikinci el kıyafetleri toplanarak Kızılpınar Kültür Merkezinde oluşturulan sosyal yardım mağazasında yeni sahipleri ile buluşturuluyor.

banner287
EŞYALAR NASIL ULAŞTIRILIYOR? 

Sosyal yardım mağazası ‘El Ele Butik’ için hiç kullanılmamış veya ikinci el kıyafet ile oyuncak bağışı yapmak isteyen vatandaşlar, eşyaları ve oyuncakları Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezine, Çerkezköy Belediyesi Danışma Birimine veya Kızılpınar Mahallesindeki Kültür Merkezine ulaştırabilir. Sosyal Yardım Mağazasına kıyafet bağışında bulunacak vatandaşların, bağış yapacak oldukları kıyafetlerin ihtiyaç sahiplerine hemen verilebilmesi için temiz ve ütülü bir şekilde teslim etmeleri istendi. 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hande
Hande - 1 yıl Önce

Peki nasıl gideceğiniz alacağız çok zor durumda bir aile var.

Ebru
Ebru - 10 ay Önce

İhtiyacınız olan bir ürünü ya da kıyafeti sıfır almak yerine, 2. el olanını almanız hem size hem de topluma ve dünyaya katkı sağlar. 2. el ürün ve kıyafetlerin alınıp satılması tüketimi yavaşlatır, doğal kaynaklarımızın korunmasına yardımcı olur. 2. el yaşam tarzını destekliyor, ben de sizinle bir makale paylaşmak istiyorum izninizle: https://www.tarz2.com/kendimiz-Icin-toplumumuz-Icin-dunyamiz-Icin-2-el-yasam

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306