İkincisi bedava mı?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kasım ayında asfaltlanan Cengiz Topel Caddesi’nin büyük bölümü kısa sürede patika yola döndü.

İkincisi bedava mı?
banner301
2 ay sonra yeniden bu caddede asfaltlama çalışmasının başlamasına tepki gösteren vatandaşlar, “İkincisi bedava mı yapılıyor?” yorumları yaptı.

Çerkezköy Bakış -
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından geçen Kasım ayı Tepe yolu olarak bilinen Cengiz Topel Caddesi’nde asfaltlama çalışması yapıldı. Aradan geçen 2 ay gibi kısa süre içinde bu cadde güzergahındaki asfalt döküldü ve derin çukurlar oluşmaya başladı. Bu güzergahı kullanan vatandaşların tepkisi üzerine Fen İşleri ekipleri yolda yeniden tadilat çalışması başlattı.

ASFALT KAZINIYOR

Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, asfalt kazıma aracı ile bu güzergahtaki asfaltı kazıma çalışmalarına başladı. Kazıma çalışmalarının tamamlanmasının ardından caddeye tekrar asfalt atılacak.
banner287

VATANDAŞ TEPKİLİ

Caddenin yeni yapıldığını belirten vatandaşlar, “2 ay gibi kısa bir sürede asfaltın bu hale gelmesi şaşılacak bir konu. Bu yollar bizim vergilerimizle yapılıyor. İkincisi bedava mı yapılıyor? Kısa sürede bu hale gelmesinin nedenini yetkililerin açıklaması gerekiyor.” dediler.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2017, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turbedereli
Turbedereli - 1 yıl Önce

Resimi çeken arkadaş çalışma olduğunu gösteren dubalarında çekmiş 10metre daha gitse makinelerin ta

metmet işcan
metmet işcan - 1 yıl Önce

öncelikle haberiniz için sizi tebrik ediyorum...
hocam vatandaş buna şükrediyo kırmızı kiremit tozu da dökebilirlerdi... en azından asvalt bunada şükür beterin beteri var.. anlayan anladı...

Yazıklar olsun...
Yazıklar olsun... - 1 yıl Önce

Yazıklar olsun büyükşehire... Kadir başkan gelsin de burada da çorapla yürüsün...

Türbedereli
Türbedereli - 1 yıl Önce

Siz nasıl gazetecisiniz nasıl bir iş ahlakınız var anlamakta zorlanıyorum evet asfalt bozuldu yoldan kar ve buz kalkar kalkmaz yani 13/01/17 de B.şehir asfalt çalışmalarına başladı.Makinelerini gönder miş bu gün gördüm bozuk olan asfaltı kazıyordu

Vatandaş.
Vatandaş. @Türbedereli - 1 yıl Önce

Okuduğunu anlamak, ona göre yorumlamak zor olsa gerek. Kardeşim haberde yolların yeniden yapıldığı zaten söyleniyor. Sorulan soru şu: bu yolları bizim paralarımızla yaptınız, iki ayda bozuldu. Yeniden bizim paralarımızla mı yapıyorsunuz? Bizim paralarımızla yapılmasa bile milli servet denen bir şey var. Ne diyebilirim ki, kör gözle iyiyi kötüyü ayırt etmeden sadece bizdense iyidir mantığını anlayamıyorum.

hikmet aydın
hikmet aydın - 1 yıl Önce

gardaşım çorlu yoluda duble yol, buda sözde duble yol... başdan proje yanlış olunca dikiş tutmuyo demekki... bukadar düz bir arazi yapısında bu kadar engebeli yol yapmayı hemde duble yol yapmayı nasıl başarıyolar tebrik etmek lazım..

osman erdem
osman erdem - 1 yıl Önce

bu yol daha ilk yapıldığında bile bir ay sonra onarım gördü.. şimdikide normal.. eski başkan Ali Ertemin başını yedi inşAllah vahap başkan yanlışı erken görür... kolay gelsin..

Turbedereli
Turbedereli - 1 yıl Önce

Tarihi Yanlış yazmışım 14/01/17 cumartesiBırakın herkes işini yapsın siz işinizi yapmıyorsunuz bu haberi böyle lanse etmeye hakkınız yok.

Turbedereli
Turbedereli - 1 yıl Önce

Resmi çeken arkadaş çalışma olduğunu gösteren dubalarında çekmiş 10 metre daha gitse makinelerin ta kendisini görecek


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306