İlköğretim Haftası kutlandı

2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Özel Gülerçin Koleji’nde İlköğretim Haftası etkinliği düzenlendi.

İlköğretim Haftası kutlandı
banner301

2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Özel Gülerçin Koleji’nde İlköğretim Haftası etkinliği düzenlendi. Öğrencilerin şiirler okuyup çeşitli gösteriler sunduğu etkinlik, geleneksel hale getirilen ağaç dikimi ile sona erdi.

HEDİYELER VERİLDİ

banner287
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından okulun kurucusu Sait Bülent Gülerçin, okul müdürü Ömer Kürklü ve okul öğrencilerinden Uluç Kovancı günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptı. Öğrencilerden Taner Levent Keresteci ve Pırıl Masal’ın şiirlerini okumasının ardından 8. sınıf öğrencileri, okula yeni başlayan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

AĞAÇ DİKİMİ İLE SONA ERDİ

Okulun halk dansları ekibinin sunduğu Tekirdağ Yöresine ait dans gösterisi de ilgiyle izlendi. Okul öğrencilerinden Efe Anıl Öztürk, Ümmügül Ünlü, Deniz Gümüş ve Melisa Koçer’in müzik dinletisinin ardından okul tarafından geleneksel hale getirilen ağaç dikimi etkinliği düzenlendi. Etkinlik, okulun kurucusu Sait Bülent Gülerçin,  Gülerçin Koleji Müdürü Ömer Kürklü ve 8. sınıf öğrencilerinin bahçeye ağaç dikmesinin ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459