İrmet ailesi yemekte buluştu

İrmet Hospital Hastanesi, hastane personeliyle birlikte 14. kuruluş yıldönümünü nedeniyle düzenlenen kaynaşma ve motivasyon yemeğinde bir araya geldi.

İrmet ailesi yemekte buluştu
banner301

Kapaklı’daki bir otelde düzenlenen 14. Yıl yemeğine, Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanları Op.Dr. Ahmet Türker, Op.Dr. İrfan Tombalak ile, hastanede görevli doktor, hemşire ve diğer birimlerde çalışan çok sayıda personel katıldı.

ŞUAN 400 KİŞİYİZ

Burada bir konuşma yapan Op.Dr. Ahmet Türker, tüm hastane personeline, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Türker, İrmet ailesi, İrmet Hospital olarak hastane için kaynaşma ve motivasyon amacıyla bir kez daha bir araya geldik. 2003 yılından bu yana tam 14 yıldır bölgede tanınan bilinen ve güvenilir bir sağlık kuruluşu olarak hizmet veriyoruz. Dünyadaki hızlı büyüme ve gelişmeyi biz de fazlasıyla takip ettik. Yaklaşık 20 kişiyle başlamıştık şuan neredeyse 400 kişi olduk. Yatak sayımız 20 iken şimdi 149. 1200 metre kare bir binadan 14.500 metre kare bir binaya taşındık. Yakın zamanda binamız 18 bin metre kare, yatak sayımız da 200 üzerinde olacak. 22 yıldır bölgede çalışan bir hekim olarak bölgenin sağlık ihtiyaçlarını yakından takip ediyorum.”dedi.

banner287

DÜNYANIN HER YANINDAN GELEN HASTALAR VAR

Türker, sözlerini şöyle sürdürdü: Ayrıca hepinizin bildiği gibi sağlık turizminde de bölgede öncü bir konumdayız. Somali, Nijerya, ABD, İngiltere, İspanya, Almanya dahil neredeyse dünyanın her yerinden tedavi için bize gelen hastalar var. Yani bir çeşit sağlık ihracı yapıyoruz. Bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Gelen hastalar hastanenin binası, altyapısını, tıbbi donanımını görünce ülkelerinde arkadaşlarına tavsiye ediyorlar. Kadromuz donanımımız ve personelimiz sürekli artıyor. Hizmet sektörü bir bütündür. Bu başarıda hepimizin payı var. Hemşiresinden doktoruna temizlik personelinden hasta bakıcısına otopark görevlisinden sekreterine kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim sizlerin özverili çalışmaları sayesinde İrmet bir marka oldu hepinize tekrar hoş geldin diyor ve iyi eğlenceler diliyor ve mutlu bir 2017 yılı diliyorum. “
Konuşmaların ardından Kapaklı’nın ses sanatçısı Emrah Meloğlu konser verdi ve geceye katılanlar doyasıya eğlendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459