İrmet'ten taşıyıcılar kooperatifine sağlık indirimi

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi arasında indirim anlaşması imzalandı.

İrmet'ten taşıyıcılar kooperatifine sağlık indirimi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi arasında kooperatif üyeleri ile birinci derece yakınlarına yönelik sağlık hizmetleri için indirim anlaşması yapıldı. Protokol kapsamında kooperatif üyelerine tansiyon ve şeker testi yapıldı.

PROTOKOL İMZALANDI

İndirim protokolü dün saat 10.30’da Kooperatif merkezinde imza altına alındı. Protokol imza törenine Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Özel İrmet Hospital Hastanesi Kurumsal İletişim Tanıtım Pazarlama Uzmanı Ayşe Akgün ile Kurumsal İletişim Uzmanı Füsun Özcan katıldı.

İNDİRİMDEN FAYDALANACAKLAR

Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
arasından imzalanan sağlıkta indirim protokolünden kooperatif üyeleri ve birinci derece yakınları yararlanacak. Kooperatif üyeleri ile birinci derece yakınları ayrı zamanda Çorlu İrmet Hospital Hastanesi’nden de indirimli sağlık hizmeti alabilecek.

ARAT TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
İmza törenin ardından açıklama yapan Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperastifi Başkanı Yılmaz Arat, “Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile aramızda imzalanan anlaşma kapsamında kooperatif üyelerimize ve birinci derece yakınlarına indirimli sağlık hizmeti sunulacak. Özel İrmet Hospital Hastanesi yönetimine teşekkür ediyoruz. ” dedi.

“RAHATSIZLIKLAR ÖNCEDEN TESPİT EDİLEBİLECEK”

Kooperatif üyelerinin çoğunun meslek hastalığı riski ile karşı karşı karşıya bulunduğunu belirten Arat “98 üyemiz bulunuyor. Üyelerimizin birinci derece yakınlarıyla birlikte yaklaşık 200 kişi sağlıkta indirim protokolünden yararlanabilecek. Tansiyon ve şeker ölçümüyle de varsa kooperatif üyelerimizin rahatsızlıkları tespit edilecek. Tedavilerine erkenden başlanabilecek.” diye konuştu.  

“HAYIRLI OLSUN”

Özel İrmet Hospital Hastanesi Kurumsal İletişim Tanıtım Pazarlama Uzmanı Ayşe Akgün, anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyerek “İndirimden kooperatif üyeleri ile birinci derece yakınları faydalanacak. Ayrıca Çorlu İrmet Hospital Hastanemizden de indirimli sağlık hizmeti alabilecek.” diye konuştu.

TANSİYON ÖLÇÜMÜ VE ŞEKER TESTİ YAPILDI

İmza töreni sonrasında kooperatif üyelerine tansiyon ölçümü yapılarak ve şeker testi yapıldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459