İşte Veliköy OSB müteşebbis heyeti

Tekirdağ’da tüzel kişilik kazanan ilk Islah OSB olan Veliköy Islah Organize Sanayi Bölgesi için, hem Müteşebbis Heyeti, hem de Yönetim Kurulu belirlendi.

İşte Veliköy OSB müteşebbis heyeti
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında oluşturulan Müteşebbis Heyet’te Vali Yardımcısı Mahmut Yıldırım, aynı zamanda İl Özel İdare Genel Sekreteri olan Vali Yardımcısı Mustafa Yel, Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Tekirdağ İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karaca, Veliköy Belediye Meclis Üyeleri Şahin Büyükkaban, Ahmet Çetin ve Ramazan Çetinkaya, Veliköy Belediyesi Hesap İşleri Müdürü Hasan Araç, sanayiciler Nurhan Kaya ve Ahmet Zeki Tever ile Veliköy Sanayiciler ve İşadamları Derneği(VİSAD) Başkanı Aret Marancıoğlu yer alıyor.
YÖNETİM KURULU DA OLUŞTURULDU
Müteşebbis Heyeti’ne bağlı olarak görev yapacak olan Veliköy Islah OSB Yönetim Kurulu ise Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir ile sanayiciler Ahmet Zeki Tever, Nurhan Kaya ve Aret Marancıoğlu’ndan oluşuyor.
banner287
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN 15 ADAY
Bu arada Veliköy Islah OSB Bölge Müdürlüğü için tanınan süre sona erdi. Edinilen bilgilere göre Bölge Müdürlüğü için 15 aday dosya sundu. Veliköy Islah OSB Müteşebbis heyeti yapılan başvuruları değerlendirdikten sonra Bölge Müdürlüğü’ne atama yapacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493