“Kaldığımız yerden devam edeceğiz”

Çorlu Özel İrmet Hastanesi, Çorlu’da 7 aydır sürdürdüğü hastane faaliyetlerini durdurdu.

“Kaldığımız yerden devam edeceğiz”
banner301
Çerkezköy Bakış - Çorlu Özel İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu, yazılı bir açıklama yaparak 7 aydır sürdürdükleri hastane faaliyetlerini dün itibariyle durdurduklarını açıkladı. Açıklamada, “Yeni bir arsa temini ve inşaat aşamasından sonra, en modern cihazlar ve çağın ihtiyaçlarına uygun bir bina ile kaldığımız yerden ama daha yüksek kalitede hizmet ile geri dönmeyi hedefliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

AÇIKLAMA YAPILDI

Çorlu Özel İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu yaptığı yazılı açıklamada faaliyetlerini durdurma gerekçesini açıklayarak, hedefleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Hastane faaliyetlerini dün itibariyle durdurduklarını kaydeden Hastane Yönetimi, durdurma gerekçesini ise “Çorlu halkının hak ettiği kaliteli sağlık hizmetini o bina ve altyapı şartlarında sağlayabilmemizin zorlukları ve eski hastane işletmecisi Özel Çorlu Şifa Hastanesinin Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından tespit edilmiş birçok hatalı işleminin bize mal edilmesi sebebiyle durdurduk.” şeklinde açıkladı.    

“YENİDEN GERİ DÖNMEYİ HEDEFLİYORUZ”
banner287

Süreci hizmete ara vermek olarak değerlendiren Hastane Yönetimi “Özel Hastaneler Yönetmeliğinin ilgili maddelerinde bu şekilde çağın gerisinde kalmış binaların yeni binalara taşınmasını sağlamak için bazı teşvik edici hükümler bulunmaktadır. Bu kapsamda bize tanınan bu haktan faydalanarak bu geçiş sürecini hizmete ara vererek geçirmeye karar verdik. Yeni bir arsa temini ve inşaat aşamasından sonra, en modern cihazlar ve çağın ihtiyaçlarına uygun bir bina ile kaldığımız yerden ama daha yüksek kalitede hizmet ile geri dönmeyi hedefliyoruz.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Geçirdiğimiz bu 7 aylık süreçte; bizlere ve “İrmet Hospital” markasına olan güvenlerini her fırsatta gösteren ve sağlık hizmeti ihtiyaçlarında bu kısıtlı imkânlara rağmen bizleri tercih eden hastalarımıza, büyük özveri ve umut ile işine dört elle sarılan bütün çalışanlarımıza ve sorunlarımızı dinleyen ve anlayışla yardımcı olmaya çalışan resmi mercilerdeki değerli bürokratlarımıza çok teşekkür ederiz.
Değerli Çorlu halkının bilgilerine arz ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306