Kaldırım çalışmalarına başlandı

Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçenin ihtiyaç duyulan noktalarında gerçekleştirilen kaldırım yapım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Kaldırım çalışmalarına başlandı
banner301

Cumhuriyet Mahallesi Çağlayan Sokak’ta Baskı Beton Kaldırım çalışmalarına başlanırken; Fevzipaşa Mahallesi Tütüncü, Tiril ve Güvenç sokaklarda ise beton kaldırım yapım çalışmaları tamamlandı.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün muhtelif cadde ve sokaklarında Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yeni kaldırım yapım ve mevcut kaldırımların onarım çalışmalarının sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çalışmalarımız Tepe Emlak konutları mevkiinde devam ediyor. Ekiplerimiz Cumhuriyet Mahallemize bağlı Çağlayan Sokak’ta yeni kaldırım yapım çalışmalarına başladı” dedi. Bin 400 metrekare Baskı Beton Kaldırım yapım çalışmaları kapsamında bordür taşlarının dizimine başlandığını söyleyen Akay, “Çalışmalar kapsamında Çağlayan Sokak ve Tepe Ortaokulu çevresinde Baskı Beton Kaldırım yapılacak” diye konuştu.  
 

banner287
“İHTİYAÇ DUYULAN HER NOKTADA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

İhtiyaç duyulan her noktada kaldırım yapım ve onarım çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekiplerimiz, mümkün olduğunca vatandaşlarımızı ve esnafımızı rahatsız etmeden çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Cumhuriyet Mahallesi Çağlayan Sokak’ta başlanan kaldırım yapım çalışmaları da en kısa zamanda tamamlanarak halkımızın kullanımına açılacaktır” açıklamalarında bulundu. 171 Sokak Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt yatırımı kapsamında da ihtiyaç duyulan noktalarda beton kaldırım yapım çalışmalarının gerçekleştirildiğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekipler, Fevzipaşa Mahallemize bağlı Tütüncü Sokak, Tiril Sokak ve Güvenç Sokak’ta beton kaldırım yapım çalışmalarını tamamladı. Bundan sonraki süreçte de ihtiyaç duyulan noktalarda beton kaldırım yapım çalışmaları devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306