Kalpazan, polisten kaçamadı

Çerkezköy’de faaliyet gösteren bir benzinlikten sahte para ile alışveriş yapmak isteyen şahıs, kasiyer tarafından fark edilince alışverişte kullandığı paraları yırtıp kaçmaya çalıştı.

Kalpazan, polisten kaçamadı
banner301
Çerkezköy bakış - Çerkezköy’de faaliyet gösteren bir benzinlikten sahte para ile alışveriş yapmak isteyen şahıs, kasiyerin sahte parayı fark etmesinin ardından kaçmak isterken polise yakalandı. Şahıs gözaltına alındıktan sonra Adliyeye sevk edildi.

VERDİĞİ PARAYI YIRTIP KAÇTI

banner287
Çerkezköy’deki bir benzinlikte meydana gelen olay ile ilgili edinilen bilgiye göre, Yalçın Ş. isimli şüpheli bir benzinlikte alışveriş yaptıktan sonra kasaya ücret ödemek için yöneldi. Şüpheli kasadaki görevliye 100 TL’lik sahte banknot verirken, kasiyerin paranın sahte olduğunu söyleyerek geri vermesi üzerine şüpheli parayı yırtarak kaçtı.

DÖRT BİR YANDA ARANDI

Benzinlikteki personelin olayı polise bildirmesinin ardından polis, şüphelinin kaçtığı aracın peşine düştü. Yapılan geniş çaplı aramanın ardından Yalçın Ş. İsimli şüpheli yakalandı. Üzerinde çok miktarda sahte para ele geçirilen şüpheli gözaltına alındı. Şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 2 yıl Önce

Suclularin resimlerinin sansurlenmesine dair bir kanun var mi? Bu adamin yaptigi utanilck bir sey degil. Herkes gormeli yuzunu. Belkide ileride bir vatandasi baska bir suc islemesinin onune gecebilir degil mi?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459