Kamu kurumları iftarda buluştu

Çerkezköy İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen iftar programında kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ve temsilcileri bir araya geldi.

Kamu kurumları iftarda buluştu
banner301

İlçeye yeni atanan Müftü Veli Vehbi Bardakçı, iftarın aynı zamanda bir tanışma ve kaynaşma programı olduğunu kaydederek davetlerine iştirak eden herkese teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış - Çınar Restoranda düzenlenen iftar programına Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Volkan Torun, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy İlçe Müftüsü Veli Vehbi Bardakçı, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz,  Kamu Kurum Müdürleri, Mahalle Muhtarları, Serkan-Müjgan Karagöz hayırsever çifti, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürü Kenan Çetin ve müftülük personeli ile aileleri katıldı.
 

“HOŞ MANZARALAR GÖRÜYORUM”

banner287
Okunan ezanın ardından tüm davetliler oruçlarını açtıktan sonra İlçe Müftüsü Veli Vehbi Bardakçı kısa bir konuşma yaptı. Müftü Bardakçı, “Güzel bir iftarda bir arada olmak çok güzel. İlçemizde Cuma günü göreve başladım. Yoğun bir ramazan geçiyor.  Maşallah camilerimiz dolu. Hoş manzaralar görüyoruz. Rabbim iyiler ile bizleri cennetini nasip etsin.” diye konuştu.


 

“DAHA SIK GÖRÜŞECEĞİZ”

İlçe Müftüsünün ardından Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek’te bir konuşma yaptı. İpek, konuşmasının hemen başında Şırnak’ın Şenoba ilçesinde elim bir kaza sonucu düşen helikopterde şehit düşen 13 askere Allah’tan rahmet diledi. İpek, “Müftümüze programı düzenlediği için ettiği için teşekkür ederiz. Göreve başlayalı 5 ay oldu, müftümüzün de bugün 5. günü. Birkaç defa Çerkezköy’e geldim inşallah bundan sonra daha sık görüşeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş ahmet
vatandaş ahmet - 13 ay Önce

müftülük ayrımcılık mı yapıyor? bu ilçede alevi kardeşlerimizinde bir dergahı var Ehlibeyt dergahı. neden oradan da bir temsilci bu iftara davet edilmedi? sünni alevi hepsi bu dinin mensubu iken ve müftülügünde hepsini kucaklaması gerekirken bu durum neyin nesi?

vatandaş ahmet
vatandaş ahmet @vatandaş ahmet - 13 ay Önce

Bektaşiler oruç tutuyormu diyen cahiledir sözüm; bende bir bektaşiyim ve ramazan ayı boyunca her perşembe ve cumartesi günleri ehlibeyt dergahında iftarımı yapıyorum. oruç tutmasak iftar verip oruç açarmıyız. tanımıyorsunuz alevileri sadece boş boş konuşuyorsunuz...

GÜRSU
GÜRSU @vatandaş ahmet - 13 ay Önce

SANIRIM BU İFTAR ORUÇ TUTANLARA VERİLDİ BEKTAŞİLER ORUÇ TUTUYORMU MÜFTÜLÜK İFTARLARI DEVAM EDİYOR SEVGİLİ KAEDEŞİM

??
?? - 13 ay Önce

Ben bi soru sorayım, kamu görevlilerine bu iftarı hangi bütçden yaptınız? vatandaşın parasıyla memurlara iftar diye bir anlayış varmı?

işçi ömer
işçi ömer - 13 ay Önce

biz asgari ücret ile geçinenler cuma namazında asgari 2 bin 191 lira maaş alan hocanın arkasında namaz kılalım !!! her cumada bizden yardım toplansın, maaşlarımızdan diyanete ödenek kesilsin, sonra aynı diyanetin müftülüğü bizim paramızla, bizden çok maaş alan memurlara iftar versin ! vay sizin vicdanınıza...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306