Kanalizasyon inşaatını inceledi

Çerkezköy Kanalizasyon Terfi Hattı İnşaatı başladı.

Kanalizasyon inşaatını inceledi
banner301
Çerkezköy Kanalizasyon Terfi Hattı İnşaatında incelemelerde bulunan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, “Çerkezköy Kanalizasyon terfi hattı tamamlandıktan sonra Çerkezköy İlçesinin kanalizasyonu kollektör hattı ile terfi hattına, terfi hattından da Çerkezköy İleri Biyolojik Atıksu Arıtma tesisine iletilecek.  Toplanan kanalizasyon atıkları tesisinde arıtılarak standartlara uygun bir şekilde doğaya salınacak” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, önceki gün Çerkezköy’e gelerek çalışmaları yerinde inceledi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI
banner287

TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Feyzi Ünal ve beraberindeki heyet ile birlikte inşaat alanına gelerek, Çerkezköy Kanalizasyon Terfi Hattı çalışmalarını denetledi. Çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini gören Genel Müdür Başa, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

UYGUN BİR ŞEKİLDE DOĞAYA SALINACAK

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başa “Çerkezköy Kanalizasyon terfi hattı tamamlandıktan sonra Çerkezköy İlçesinin kanalizasyonu kollektör hattı ile terfi hattına, terfi hattından da Çerkezköy İleri Biyolojik Atıksu Arıtma tesisine iletilecek.  Toplanan kanalizasyon atıkları tesisinde arıtılarak standartlara uygun bir şekilde doğaya salınacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459