Kapaklı’lı sanayiciler iftarda buluştu

Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından, OSB üyelerine yönelik iftar programı düzenlendi.

Kapaklı’lı sanayiciler iftarda buluştu
banner301

İftar yemeğinin ardından konuşan Kapaklı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Atık su yağmur suyu ve içme kullanma suyu hattı imalatının Nisan ayında başlayıp toplam 16 bin metre yağmur suyunun ve toplam 11 bin 350 metre atık su hattının yarısından fazlasını tamamladıklarını kaydetti.

Çerkezköy Bakış - Mandalı Restoranda düzenlenen iftar programına Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Natan Yakuppur, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve çok sayıda davetli katıldı.

banner287
HAZİRAN’DA BİTMİŞ OLACAK

İlçe Müftüsü İsa Aktaş’ın okuduğu akşam ezanının ardından oruçlar açıldı, ardından dualar okundu. Duanın ardından davetlilere hitap eden Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, “Kapaklı Organize Sanayi Bölgemizin düzenlemiş olduğu iftarımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz. “Öncelikle Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi olarak her günümüzün bir öncekinden başarılı olduğu günlerde olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduğumuzu ifade etmeliyim. Çok şükür ki, Kapaklı iş dünyası ve sanayicilerimiz olarak birlik beraberlik içerisinde, sayın valimizin önderliğinde ilçemizin ve bölgemizin en önemli sorunu olan altyapı çalışmalarına kesintisiz devam ediyoruz.Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan Bölgemiz atık su yağmursuyu ve içme kullanma suyu hattı imalatına bu Nisan ayında başlayıp toplam 16 bin metre yağmur suyunun ve toplam 11 bin 350 metre atık su hattının yarısından fazlasını tamamladık. Tamamı ise inşallah önümüzdeki sene Haziran sonuna kadar bitmiş olacak.” dedi.
 

“AMAÇ, ALTYAPI HİZMETİ SUNMAKTIR”

Kozuva konuşmasının devamında amaçlarının sanayiciye ve sektör profesyonellerine üretim ve imalat aşamalarında asgari altyapı hizmetini sunmak olduğunu da vurguladı. Başkan Kozuva, “En önemlisi, üretim ve istihdam ile ülkemizdeki huzur ve istikrarın korunmasına el birliği ile yapacağımız katkıdır.
Kapaklı OSB olarak bütün arkadaşlarımızın bu şuurda ve gayrette olduğuna inancımız tamdır. Bu vesileyle ilçemize ve bölgemize katkı sağlayan tüm sanayicilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyor; bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimize millet ve devlet olarak başarılarımızın devamına, barış ve kardeşliğimize vesile olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.”  diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306