Karaağaç Belediyesi 150 çocuğu sünnet ettirecek

Karaağaç Belediyesi düzenleyeceği sünnet şöleninde Karaağaç’taki 150 çocuğu sünnet ettirecek. Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, çocukların sünnet ettirilmesinin ardından 15 Eylül’de sünnet şöleni düzenleyeceklerini belirterek, sünnet şöleninde de Karaağaç’lı yerel sanatçıların sahne alacağını söyledi.

Karaağaç Belediyesi 150 çocuğu sünnet ettirecek
• TUNCAY AKTAŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Karaağaç Belediyesi tarafından düzenlenecek sünnet şöleni kapsamında 150 çocuk sünnet ettirilecek.
ÇOCUKLAR 12 EYLÜL’E KADAR SÜNNET ETTİRİLECEK
Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel dün saat 11.00’da makamında bir basın toplantısı düzenleyerek yapılacak olan sünnet etkinliğinden bahsetti. 14 Eylül’de düzenleyecekleri sünnet şöleninin hazırlıklarına başladıklarını söyleyen Dr. Özkan Yücel, ‘’sünnet ettireceğimiz çocuklar 12 eylüle kadar Optimed Hastanesi giderek sünnet edilecek.’’ dedi.
MEVLİD OKUTULACAK
banner287
Başkan Yücel, kendi dönemlerinde ilk sünnet şölenini gerçekleştireceklerini ifade ederek, düzenlenecek sünnet şöleninde çocuklara çeşitli hediyelerin de sunulacağını açıkladı. 14 eylülde Cuma namazının ardından sünnet edilecek çocuklar için mevlid okutulacağını kaydeden Başkan Yücel, aynı günün akşamında da eğlence tertip edileceğini söyledi.
KARAAĞAÇLI YEREL SANATÇILAR SAHNE ALACAK
Sünnet şöleni dolayısıyla düzenlenecek şölende Karaağaçlı yerel sanatçıların sahne alacağını belirten Başkan Yücel, ‘’Hem sünnet edilecek çocuklar hem de Karaağaçlılar için sünnet eğlencesi düzenleyeceğiz. Çocuklarımız bu sünnet şöleninde uzun süre unutamayacakları bir gün yaşayacaklar.’’ diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306