Kaymakam Abban BAKIŞ’ı ağırladı

Çerkezköy Bakış Gazetesi, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Abban BAKIŞ’ı ağırladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamlığına atanan Atilla Selami Abban’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ni ağırlayan Kaymakam Abban, Çerkezköy’ün önemli bir sanayi kenti olduğunu dile getirdi.

ZİYARETTE BULUNDUK

Dün saat 09.00’da gerçekleşen ziyarete Çerkezköy Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü M.Akif Aldoğan ile Haber Merkezi Muhabirleri katıldı. Ziyaretten dolayı Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi yönetimi ve çalışanlarına teşekkür eden Kaymakam Abban, Çerkezköy ile ilgili ilk izlenimlerini paylaştı.

banner287
SANAYİ KENTİ

Çerkezköy’ün önemli bir sanayi kenti olduğunu ifade eden Abban, Çerkezköy’ün aynı zamanda hızlı göç alan ve kozmopolit olan bir yer olduğuna da dikkat çekti. Abban, “Çerkezköy güzel bir şehir. Özellikle eğitim anlamında derslik ihtiyacı olduğunu gözlemledim. İkili eğitimden tekli eğitime geçmemiz lazım.” dedi.

“BASIN OLARAK YANINIZDAYIZ”

Bir önceki Kaymakam Metin Kubilay ile basın ilişkisinin çok kuvvetli olduğunu ifade eden Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, basın olarak her zaman kendilerinin yanında olduklarını kaydetti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2016, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306