Kaymakam Abban: İnanamadım

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, “İlk haberi aldığımda darbe girişimin olduğuna inanamadım.”dedi.

banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin yeni hizmeti olan ve sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan Bakış Tv’nin 15 Temmuz Özel Yayınının konuğu olan Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, o gece yaşadıklarını anlattı.

Darbe girişiminin olduğu gece Yalova Vali Yardımcısı olduğunu hatırlatan Kaymakam Abban, “İlk haberi aldığımda inanamadım. Bir an önce valiliğe gitmeye çalıştım ama çok karışıktı ortalık. Sonrasında vatandaşlar toplanmaya başladı. Televizyonlardan takip ettik gidişatı. Olayın kontrol altına alındığını öğrendik. Ama çalışmalarımız devam ettik.”dedi.

banner287

ÇOK GÜZEL BİR ETKİNLİK OLDU

Çerkezköy’de düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine 10 binin üzerinde vatandaşın katıldığını belirten Kaymakam Abban, “Yaklaşık 1 haftadır devam eden etkinlikler planlandı Türkiye geneli için. Etkinlik kapsamında şehit ailelerimizi ziyaret ettik. Şehitliğimizi ziyaret ederek dualar okuduk ve milli birlik yürüyüşümüzü düzenledik. Çok güzel bir etkinlik oldu.”dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306