Kaymakam Kubilay, yeni SGK müdürünü ağırladı

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi müdürlüğü görevine getirilen ve bir süre önce görevine başlayan Hasan Türkan’ı ağırladı.

Kaymakam Kubilay, yeni SGK müdürünü ağırladı
banner301
Çerkezköy  Bakış - Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi Yeni Müdürü Hasan Türkan, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HIZLI NÜFUS ARTIŞINA SAHİP

banner287
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kubilay, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Hasan Türkan’a teşekkür ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Yüzlerce fabrikası ve on binlerce çalışanıyla bölgenin önemli sanayi kentlerinden biri olan Çerkezköy’ün çok hızlı nüfus artışına sahip olduğunu belirten Kubilay “Bu hızlı nüfusun getirdiği iş yükü dolayısıyla vatandaşlarımızın Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezimizden hizmet talebi artmaktadır” dedi.

“DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Bu yönü ile Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Hasan Türkan ve personellere büyük görev düştüğünü kaydeden Kubilay, “Biz de çalışmalarınızda sizi desteklemeye devam edeceğiz. Size ve tüm personelimize başarılı çalışmalar diliyorum” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459