Kaymakam Kubilay’dan taziye ziyaretleri

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, eşini kaybeden Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı İrfan Akem, annesini kaybeden Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hikmet İşcan ile eşini kaybeden Kıbrıs Gazisi Ahmet Galak’a taziye ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Kubilay’dan taziye ziyaretleri
banner301
Çerkezköy  Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün ile birlikte bir süre önce eşi Hanife Akem’i kaybeden Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı İrfan Akem’e taziye ziyaretinde bulundu.

TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Akem’e başsağlığı dileyen Kaymakam Kubilay, bir süre önce annesi Rukiye İşcan’ı kaybeden Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hikmet İşcan’a da taziye ziyaretinde bulundu. Kubilay, Muhtar Hikmet İşcan’a taziyelerini bildirdi.

banner287
“NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ”

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği’ne de taziye ziyaretinde bulunarak bir süre önce eşini kaybeden Kıbrıs Gazisi Ahmet Galak’a başsağlığı diledi. Kaymakam Kubilay “Bizler Gazilerimizi ailemizden birer fert olarak görüyoruz. Bu topraklarda yaşıyorsak bunu canını bu vatan için feda eden Aziz Şehitlerimiz ile kahramanca mücadele veren Kahraman Gazilerimize borçluyuz. Gazilerimize de ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştu.

“BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADILAR”

Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şubesi’nin de Demokrasi Mitinglerinde kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyen Kubilay, “Dernek Başkanımız Hasan Hüseyin Yarlıgan ve tüm Gazilerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile hain paralel çeteyi, FETÖ/PYD’yi bir kez daha şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Hain darbe girişiminde şehit olan tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306