Kaymakamlıktan özel doğum günü

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi tarafından her ay düzenlenen Doğum Günü Etkinlikleri kapsamında, Ekim ayında doğan dernek üyeleri için düzenlenen doğum günü partisini Çerkezköy Kaymakamlığı üstlendi.

Kaymakamlıktan özel doğum günü
banner301
Çerkezköy Bakış - Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi tarafından her ay düzenlenen Doğum Günü Etkinlikleri kapsamında, Ekim ayında doğan dernek üyeleri için düzenlenen doğum günü partisini Çerkezköy Kaymakamlığı üstlendi. Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, eşi Füsun Kubilay ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan doğum günü olan 74 dernek üyesinin doğum gününü kutlayarak onlara hediyeler verdi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Doğum günü programına Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, eşi Füsun Kubilay, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, dernek üyeleri, doğum günü olan engelliler ve aileleri katıldı. Kaymakam Kubilay etkinlikte yaptığı konuşmada “Türkiye Sakatlar Derneği’nin bu ayki toplu doğum günü etkinliğini düzenlemekten son derece mutluk duyduk. Bu anlamlı günde engelli kardeşlerimizin mutluluğuna ortak olmak bizleri ayrıca çok mutlu etti. Sizlerin sadece bir gün değil her zaman mutlu olmanız için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.DOĞUM GÜNLERİNİ KUTLADI
banner287

Kubilay, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’nin, engelli vatandaşların sosyal hayatın her kademesinde olmaları için büyük gayretler içerisinde olduğunu kaydederek “Bu anlamda dernek yönetimi yoğun etkinlikler düzenliyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.  Kaymakamlık olarak bizler de her zaman engelli Vatandaşlarımızın yanındayız. Sevgi, saygı, hoşgörü ve birliktelik her engeli aşar. Bir kez daha doğum günü olan kardeşlerimizin doğum günlerini kutluyorum. Aileleri ile beraber mutlu ve huzurlu nice seneler diliyorum” dedi.

GÖNLÜMÜZ HER ZAMAN SİZLERLE BERABER

Doğum günü olan engelli vatandaşların doğum günün kutlayan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan da “Bizim gönlümüz her zaman sizlerle beraberdir. Sizlerle ne kadar beraber olursak devletimize ve vatanımıza o kadar çok hizmet etmiş oluruz. Birlik ve beraberliğimiz bozulmasın. Her zaman sizlerin yanınızdayız.” dedi.

HEDİYELER VERDİLER

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ise etkinlikte yaptığı konuşmada doğum günü etkinliğine katılımından dolayı AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ile doğum günü etkinliğini üstlenerek, kendilerine destek olan ve ilçede göreve başladığından bu yana kendilerini yalnız bırakmayan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ve eşi Füsun Kubilay’a teşekkür etti. Konuşmaların ardından Kaymakam Metin Kubilay, eşi Füsun Kubilay ve Milletvekili Ayşe Doğan ile birlikte doğum günü olan 74 dernek üyesinin doğum gününü kutlayarak onlara hediyeler verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459