Kaymakamlıktan şükür kurbanı

Çerkezköy Kaymakamlığı FETÖ/PDY Terör Örgütü’nün 15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlığa uğraması dolayısıyla 3 şükür kurbanı kestirdi.

Kaymakamlıktan şükür kurbanı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamlığı’nın organizasyonunda 15 Temmuz hain darbe girişiminin devlet-millet birlikteliğinde sonuçsuz bırakılması dolayısıyla şükür kurbanı kesildi. Kesilen kurbanların etleri ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

PROGRAM DÜZENLENDİ

Merkez Osmanlı Camii önünde dün saat 16.00’da düzenlenen programa Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Göksel Söylemez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsa Altay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Aysal, İlçe Sağlık Müdürü Olcay Palak, İşkur Çerkezköy Müdürü Ercan Sözen, Çerkezköy Tapu Müdürü Raziye Muslu, İlçe Müfus Müdürü Gülhan Yavuz, İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün, THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, imam-hatipler, okul müdürleri ile davetliler katıldı.

KUR’AN TİLAVETİYLE BAŞLADI

banner287
Programa Merkez Osmanlı Cami İmam-Hatibi Selahattin Albayrak’ın Kur’an tilavetiyle başlandı. Açılış konuşmasını Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay yaptı. Davetlileri selamlayarak konuşmasına başlayan Kaymakam Kubilay şunları söyledi: “Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine sızmış Fetullahçı Terör Örgütü-Paralel Devlet Yapılanması mensupları tarafından cebir ve şiddet kullanılarak Anayasa ile kurulan tüm demokrasi düzenini, temel hak ve hürriyetlerini ortadan kaldırmaya yönelik darbe girişimi aziz milletimizin vatan severliği, ülkesine ve demokrasiye sahip çıkma iradesi ve şanlı direnişi sayesinde bertaraf edilmiştir. Şanlı tarihimizde birkez daha devlet-millet kenetlenmesi kendisini göstermiştir.

“VATANDAŞLARIMIZ MEYDANLARI BOŞ BIRAKMADI”

15 Temmuz 2016 tarihinden beri ülkemizin her köşesinde yüce Türk milleti askeri darbelere geçit vermeyeceğini her hal ve şartta demokrasiye sahip çıkacağını şehir meydanlarında demokrasi nöbeti tutma sürecini başlatarak göstermiştir. İlçemizde de vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle hiç düşünmeden meydanları doldurmuş millet iradesine karşı yapılan hain kalkışmaya karşı korkusuz, şehadet bilinciyle tepki göstermiş, ikinci emre kadar meydanları boş bırakmamıştır. Milletimizin geleceğine vatanımızın birliğine yönelik, bu hain kalkışmaya karşılık kendini siper eden, bu uğurda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın”

KURBAN ETLERİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA ULAŞTIRILACAK

Kaymakam Kubilay’ın konuşmasını tamamlaması sonrası dualar eşliğinde 3 adet kurban kesildi. Kurban etleri, muhtarlıklar aracılığıyla tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
:))
:)) - 2 yıl Önce

aktroll arkadaş hgaza gelmiş peş peşe yorumları dayamış. mecburmu adam sizin akp propagandalarınıza eşlik etmeye? kendisi çıktı demokrasi yürüyüşüne siz nerdeydiniz utanmaz arlanmazlar? niye eşlik etmediniz demokrasi yürüyüşünde?

Sami
Sami - 2 yıl Önce

Farklı rumuzlarla yorum yazan fetocu kardeş bölücülük yapmaya devam et senide alırlar yakında..o meydanda ön saflarda bağıranlardan kaç kişiyi aldılar haberin yok sanırım

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Vahap Akay ve Koray Önsel millet sizi 27 gün bekledi gelmediniz,şimdi utanmadan sıkılmadan çıkmış orada duruyorsunuz. Hakikaten pes insan utanır.

Sansa
Sansa - 2 yıl Önce

Bundan böyle ağızlarıyla kuş tutsalar Millette karşılığı olmayan,korkak,darbeden medet bekleyen politikacılar olarak hem milletin aklında yer edindiler, hemde darbe sevici olarak tarihe geçtiler..
Biri sözde halkçı,diğeri sözde milliyetçi, ikisinde bu kavramlarla hiç alakası yok.
15 Temmuz akşamı ve sonrasında halkın yanında olması gereken Vahap,Milliyetçi olan Koray Milletinin yanında olmamıştır.
Devlet Ada'mı Devlet Bahçeli bunu bilmeli ve gerekeni yapmalıdır.
Sizler o koltuklarda olmayı haketmiyorsunuz.

Sevda
Sevda - 2 yıl Önce

Siz utanmadınız ama ben utandım sizi orada görerek.
Sizi oraya davet edenler en az sizin kadar suçlu.

Ayşegül
Ayşegül - 2 yıl Önce

27 gün sonrasında bitkin görürken AKP Başkan'ı,Kaymakam ile tatilde bronzlaşan Vahap Akay arasında FARK VAR.

Bende vatandaş
Bende vatandaş - 2 yıl Önce

İş vatan millet olduğunda ortalarda olmasınız, reklam profil olduğunda en ön sırada yer alırsınız,Vahap Akay ve Koray önsel.! Şunu unutmayınız ki bu millet yapılanıda ihaneti de unutmaz.Herkes birgün ektiğini biçer.

Meryem Aksakalcıoğlu
Meryem Aksakalcıoğlu - 2 yıl Önce

Ahhh orada olsaydım da iki kelime söyleseydim şunlara..
Utanmaz arlanmaz sıkılmazlar,
Siz gidin evinizde oturun sizi artık görmek dahi istemiyoruz.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306