Kazananı 'altın soru' belirledi

Özel Gülerçin Koleji’nde sınıflar arası bilgi yarışmaları sürüyor.

Kazananı 'altın soru' belirledi
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Gülerçin Koleji 7. sınıflar arası bilgi yarışması oldukça çekişmeli geçti. 7/A ile 7/B sınıfı arasındaki eşitliği altın soru bozdu. Altın soru ile 7/B sınıfı Hücum Grubu 280 puan ile birinciliği elde etti.

3 SINIF MÜCADELE VERDİ

7. sınıflar arası bilgi yarışmasında 3 grup mücadele verdi. 7/A sınıfı Gözde’nin Askerleri isimli grupta Uras Ertekin, Azra Bıltır, Oğuz Eren Süslü, Elif Azra Kum ile Tolga Çınar yer alırken; 7/B sınıfının Hücum isimli grubunda Emirhan Bilgiç, Ayberk Karagöz, Arda Aslan, Eylül Sevim ile Yunus Emre Başaran; 7/C sınıfını Shining Star isimli grubunda Aybuke Dumani, Elif Gülce Şafak, Eren Ekşi, Süleyman Ünal ile Şahap Ege Bozkurt yer aldı.

30 SORU YÖNELTİLDİ

banner287
Öğrencilere Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden beşer soru yöneltildi. Toplamda otuz sorunun sorulduğu yarışmada 7/A sınıfı toplam 3 yanlış yaparak 270 puan, 7/B sınıfı toplam 3 yanlış yaparak toplam 270 puan, 7/C sınıfı toplam 4 yanlış yaparak 260 puan aldı.

EŞİTLİĞİ ALTIN SORU BOZDU

Eşitlik nedeniyle yedek sorulara geçildi. Altın soru ile 7/B sınıfı Hücum Grubu 280 puan ile yarışmada birinciliği elde etti.

MADALYALARI TAKDİM EDİLDİ

Yarışmayı kazanan Hücum Grubu öğrencilerine Okul Müdürü Ömer Kürklü tarafından madalyaları takdim edildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2016, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306