Kent Konseyi’nde Çalışma Grupları belirlendi

Çerkezköy Kent Konseyi’nde önceki gün yapılan toplantıda yeni çalışma grupları seçimleri yapıldı.

Kent Konseyi’nde Çalışma Grupları belirlendi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kent Konseyi’nde önceki gün yapılan toplantıda yeni çalışma grupları seçimleri yapıldı. Seçimlerden önce konuşan Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, bir önceki dönem başkanlık yapmış tüm çalışma grubu başkanlarına teşekkür etti.

4 YENİ GRUP EKLENDİ

Kent Konseyi binasında önceki gün gerçekleşen toplantı Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe başkanlığından yapıldı. Çalışma grubu başkanlarının seçildiği toplantıda başkan Serfiçe yeni dönem içerisinde dört yeni grubun daha çalışma bünyesine katıldığını kaydetti. Serfiçe yaptığı konuşmada, “Bir önceki dönem başkanlık yapmış bütün çalışma gruplarımıza, kentimize katkı sağlayacağına inandığımız birkaç çalışma grubu daha ekledik. Tarih ve Çalışma Grubu başkanlığına Ziya Süren, Sanayi ve Ticaret grubuna İsmail Cin, Kişisel ve Toplumsal Farkındalık grubuna Kenan Yoleri, Sivil Toplum Kuruluşları grubuna da Mustafa Zümbül getirildi.” dedi.

banner287
“YOĞUN DÖNEME BAŞLAYACAĞIZ”

Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, yeni dönemde yoğun çalışmalara imza atacaklarını da kaydetti. Serfiçe, “Kongre sonrası belirlenen yürütme kurulumuz, meclisler ve başkanları, çalışma grupları ile başkanları topluluğuyla yoğun bir döneme giriyoruz. Eylül 2016 tarihi ile beraber aktif çalışmaya başlıyoruz.” dedi.

YÜRÜTME KURULU LİSTESİ

Serfiçe’nin yürütme kurulunda şu isimler yer alıyor, Onur Babaoğlu, Necmi Akman, Rağbet Erol, Furkan Tülin, Tahsin Akgün, Serpil Karabal, Özgün Geyiktepe, Emine Demir, Şengül Civan, Hülya Taşkın, Müzehher Girgin, Nazife Şafak Bayraktaroğlu, Tuncay Üstünol, Ziya Süren, Kenan Yoleri, İsmail Cin ve Mustafa Zümbül.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306