Kepenkler de caydırıcı olmadı

Çerkezköy’de açıldığı günden bu yana 3 kez soyulan 2 kez de soygun girişimine maruz kalan Vatan Bilgisayar’a önceki gece yine soygun girişiminde bulunuldu.

Kepenkler de caydırıcı olmadı
banner301

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Atatürk Caddesi üzerinde hizmete açılan Türkiye’nin en büyük elektronik eşya satışı yapan mağazalarından biri olan Vatan Bilgisayar’ın Çerkezköy Şubesi daha önce 3 kez soyulmuş, geçtiğimiz 13 Nisan gecesi hırsızlık girişiminde bulunulmuştu.
Yaşanan hırsızlık olaylarından dolayı firma, mağazanın bütün camlarını elektronik kepenk ile kapattı. Ancak bu önlemde hırsızları caydırmadı. Önceki gece kar maskeli 6 kişi çalıntı bir minibüs ile mağazanın önüne geldi. Hırsızlık zanlıları, kepengi kırarak içeri girmeye çalışırken, hırsızlık olayına tanık olanlar durumu hemen polise bildirdi.

banner287
İhbar üzerine mağazaya çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis aracını gören hırsızlık zanlıları ise mağazaya girmeyi başaramadı ve yakalanacaklarını anlayınca çalıntı olan minibüsü de alamadan koşarak kayıplara karıştılar.
Polis, hırsızlık zanlılarını yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306