"KİMSEDEN KORKUMUZ YOK"

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’ne ziyarette bulundu.

"KİMSEDEN KORKUMUZ YOK"
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’ne ziyarette bulundu. Meclisin tatile girmesiyle birlikte Tekirdağ’da, odalar, borsalar ile sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaret başlattıklarını söyleyen Yüceer “Ziyaretlerimize çarşamba günü Tekirdağ ilimizden başladık. Bugün (dün) de buradayız. Sizlerle bir arada bulunmaktan dolayı bizler de mutluluk duyuyoruz”  diye konuştu.

ÇERKEZKÖY TSO’YU ZİYARET ETTİ

Dün saat 16.50’de düzenlenen ziyarette milletvekili Yüceer’i Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy TSO Meclis Başkanı Taha Ülker, Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İsmail Akın, Mustafa Seçkin ile Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Sifil karşıladı. Ziyarette CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca ile CHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

KOZUVA TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ziyareti nedeniyle milletvekili Yüceer, CHP İlçe Başkanı Camlı ile Yönetimi’ne teşekkür etti. Çerkezköy TSO’nun sanayici ve esnafıyla Çerkezköy’ü temsil ettiğini kaydeden Kozuva “Sayın vekilimiz de bizlere yani Çerkezköy’e her zaman önem verdiğini gösteriyor. Bundan dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

“MUTLULUK DUYUYORUZ”

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, meclisin tatile girmesiyle birlikte Tekirdağ’da, odalar, borsalar ile sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaret başlattıklarını söyleyerek “Ziyaretlerimize çarşamba günü Tekirdağ ilimizden başladık. Bugün (dün) de buradayız. Sizlerle bir arada bulunmaktan dolayı bizler de mutluluk duyuyoruz”  diye konuştu.

YÜCEER: BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR

Tekirdağ’ı memleketi olarak gördüğünü ifade eden milletvekili Yüceer, Çerkezköy’ün ise kendisinde yerinin farklı olduğunu kaydetti. Ülkenin zor günlerden geçtiğini söyleyen Yüceer, zorlukları aşmanın yolunun ise birlik ve beraberlik olduğunu söyledi.

KOZUVA: DİK DURDUK

banner287
Ana muhalefet partisi olarak yapılan her başarılı ve güzel çalışmayı takdirle karşıladıkları anlatan Yüceer “Doğruları kim yapmışsa ‘Allah razı olsun diyoruz’, yanlışları ise anlatıyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz” diye konuştu. Yüceer’in, 15 Temmuz hain darbe girişiminin Çerkezköy’e etkisini sorması üzerine Kozuva “Bunun net etkilerini ancak 2017 yılında göreceğiz. Ancak, 15 Temmuz ve sonrasında Çerkezköy esnafıyla, sanayicisiyle milli iradenin yanında yer almıştır. Hain girişimin karşısında tüm Çerkezköy olarak dimdik durduk” dedi.

KOZUVA: YATIRIMLARDA AKSAMA YOK

Üretimden her hangi bir şekilde geri adım olmadığını vurgulayan Kozuva “Yatırımlarda da aksama bulunuyor. Her geçen gün üretim genişliyor.” Diye konuştu.

YÜCEER “ÇOK ÜZÜNTÜLÜYÜZ”

Candan Yüceer, kendisine yöneltilen bir soru üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yönelik terörist saldırı ile ilgili olarak da konuştu. Hain saldırıda bir askerin şehit düştüğünü söyleyen Yüceer “Çok üzüntülüyüz. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Keşke can kaybı olmasaydı.” dedi.

“CHP’NİN TERÖRE KARŞI BAKIŞI BELLİDİR”

Saldırının arka planına ilişkin yorum yapmanın henüz erken olduğunu söyleyen Yüceer “Cumhuriyet Halk Partisi’nin teröre karşı duruşu bellidir. Teröre nereden gelirse gelsin karşıyız. Sanırım bu tutumumuzdan ötürü bir saldırı olmuş olabilir. Ancak saldırının neden kaynaklandığını, arkasında ne olduğunu şimdiden görmek mümkün görünmüyoır. İnşallah tekrarını yaşamayız.” diye konuştu.  

“BU ÜLKE HEPİMİZİN”

Yüceer şöyle devam etti: “Bu ülkenin huzura, refaha, bilime, akıla ve liyakata ihtiyacı var. Biz bunun için mücadele etmeye devam edeceğiz. Böyle şeyler kimseyi korkutmaz. Silahla, baskıyla, zulümle, terörle bir yere varılmaz. Türkiye bunu yıllarca yaşıyor. Kayıplar veriyoruz, keşke vermeseydik. Acılar yaşamak istemiyoruz. Güzel şeyler yaşamak istiyoruz. Yapıcı olmak zorundayız. Bu ülke de hepimiz”

“ALINAN KARARLAR DEĞİŞEBİLİYOR”

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’ye yönelik sınır ötesi harekatıyla ilgili de konuşan Yüceer “Suriye’de yıllarca katliam yaşanıyor. Şimdi yapılan belki geçilmiş bir şey ama aynı zamanda düşündürücü. Askerimize Allah sıhhatle dönmek nasip eylesin. Yaşadıklarımız o kadar üst üste geliyor ki, bu anlamda da bizler siyasiler olarak çok büyük sıkıntı duyuyoruz. Ara sıra verdiğimiz kararlarda sıkıntılar yaşıyoruz, çelişkiler yaşıyoruz. Türkiye’nin gündeminin değişmesi alınan kararları da değiştiriyor. Sınır ötesi operasyonlar bizim hiçbir zaman istediğimiz bişey değil, ama gerekli olduğu durumda da maalesef çaresiz kalınabiliyor.” diye konuştu. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle sürdü.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2016, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 2 yıl Önce

Birlik ve Beraberliğe ihtiyacımız var diyen vekilimiz,15 Temmuzdan beli yeni çıkıyor meydanlara.
Yoksa hükümet Daiş Pyd Ypg yi vuruyor diyemi çıktı.
Senin samimiyetine partinin samimiyetine kimse inanmıyor.
15 Temmuzda bu milletin namusuna canına kastettiler, gıkınız çıkmadı,sessizliğe büründünüz.
Efendimizin Haksızlık karşısında susan dilsiz şeydandır Hadisini biliyormuydunuz?
Bu vatanın ve bizlerin namusunu şerefini korumak adına 15 temmuzda Şehit ve gazilerimizin Hakkı'nı Allah sizden soracak.
Gidin Pyd-Ypg mensuplarını siz hastanede ceza evinde ziyaret edin...
Atatürkçü Halkçı diye geziyorsunuz,Atatürk'ün siz tırnağı olamazsınız,Vatanın namusuna göz diktiklerinde hangi cepheyi terketti Gazi Mustafa Kemal?
Onun izinden gittiğinizi söylüyorsunuz ama hiç alakanız yok.
Bu millet yaptıklarınızı unutmayacak Candan hanım

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459