Kitap kurtlarına sertifikaları verildi

Özel Gülerçin Koleji’nde Eylül-Ekim ayında en çok kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi.

Kitap kurtlarına sertifikaları verildi
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Gülerçin Koleji’nde Eylül-Ekim ayında en çok kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi. Eylül-Ekim ayında ayın öğrencileri belirlenirken, en temiz sınıf da seçildi.

ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Eylül-Ekim ayında en çok kitap okuna 2/A sınıfından Kıvanç Aksu, 2/B sınıfından Cemre Mert, 3/A sınıfından Sefra İlhan, 3/B sınıfından Erk Etyemez, 4/A sınıfından Duru Duman, 5/A sınıfından Arda Ok, 5/B sınıfından Muhammed Samet Yılmaz, 5/C sınıfından Eylül Yeşiltoprak, 6/A sınıfından Ahmet Emir Camcı, 6/B sınıfından Nisanur Aktaş, 7/A sınıfından Arda Yağız Ak, 7/B sınıfından Soner Ege Eroğlu, 7/C sınıfından Aybuke Duman, 8/A sınıfından Elif Rana Dal, 8/B sınıfından Aleyna Kabaklar, 8/C sınıfından Mert Taştekin, 9/A sınıfından Eylül Ezgi Gül, 10/1 sınıfından Oğulcan Evge, 11.sınıftan Sude Tezeroğulları ve 12.sınıftan Ezgi Çalışır’a sertifikaları verildi.

banner287
EKİM AYININ İKİNCİ TEMİZ SINIFI SEÇİLDİ

Özel Gülerçin Koleji’nde 2016-2017 Eğitim-öğretim yılında da temiz sınıf uygulaması devam ediyor. Ekim ayının iki temiz sınıfı komisyon üyeleri tarafından belirlendi. Yapılan oylama sonucunda bu yılın ekim ayı ikinci temiz sınıfı İlkokul’da 2-B sınıfı, Ortaokulda 5/A sınıfı, Anadolu Lisesi’nde 12. sınıf oldu.

AYIN ÖĞRENCİLERİ SEÇİLDİ

Özel Gülerçin Koleji’nde her ay ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi kademelerinden birer öğrenci ayın öğrencisi seçiliyor. Eylül-Ekim aylarında ayın öğrencisi İlkokuldan 4/A sınıfı öğrencisi Duru Duman, ortaokuldan 8/B sınıfı öğrencisi Arda Parmaksız, Anadolu Lisesi’nden 11/B sınıf öğrencisi Furkan Mete Karaoğlu seçildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459