Kızılpınar Belediyesi 1000 Aileye erzak dağıtacak

Kızılpınar Belediyesi ramazanda belediye-hayırsever işbirliğinde Kızılpınar’daki ihtiyaç sahibi 1000 kişiye erzak yardımında bulunacak. Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, erzak listesini oluşturma çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek listenin oluşturulmasının ardından erzak kolilerini ailelere ulaştıracaklarını söyledi.

Kızılpınar Belediyesi 1000 Aileye erzak dağıtacak
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kızılpınar Belediyesi on bir ayın sultanı Ramazan’da ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulunacak. Belediye-hayırsever işbirliğinde 1000 adet erzak kolisi ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak.
“LİSTE OLUŞTURUYORUZ’’
Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, dağıtım listesini oluşturma çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek “Erzak yardımında bulunacağımız listeyi oluşturuyoruz. Liste çalışmalarının tamamlanması sonrasında erzakları ailelere ulaştıracağız. İlerleyen günlerde erzak sayısını artırabiliriz.’’ dedi.
“EV EV DOLAŞIYORUZ’’
banner287
Ramazan ayında kendisinin de her akşam farklı bir evde iftar açtığını kaydeden Başkan Korkmaz “Ramazan boyunca ev ev dolaşarak vatandaşlarımızla iftar açıyoruz. Bu iftarlarda vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek, çözebileceğimiz sorunlara çözüm üretiyoruz’’ diye konuştu.
“ÇÖZÜM ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’
Başkan Korkmaz, ihtiyaç sahibi ailelere de çeşitli yardımlarda bulunduklarını kaydederek “Kızılpınar’da ihtiyaç sahibi olanların ihtiyaçlarını gidermeye devam edeceğiz. Kimsenin endişesi olmasın, bundan sonra da aynı şekilde ihtiyaç sahibi kişilere çözüm üretmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı. Ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğunu söyleyen Faruk Korkmaz, “Kızılpınar Belediyesi olarak da ramazan ayında bu anlayışla hareket ediyoruz. Halkımızı sevindirdiğimiz ölçüde kendimiz de mutlu oluyoruz’’ dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493