Kızılpınar’da asfaltlama çalışması başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar Mahallesinde altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda sıcak asfalt kaplama çalışmalarına Bektaş Sokak’tan başlandı.

Kızılpınar’da asfaltlama çalışması başladı
banner301

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (TESKİ) Genel Müdürlüğünün  Kızılpınar Mahallesinde altyapı çalışmalarını tamamladığı sokakların sıcak asfalt ile kaplanmasına başlandı. Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar Mahallesinde toplam 118 sokakta gerçekleştirilecek olan sıcak asfalt kaplama çalışmalarına İstiklal Caddesi’ne bağlı Bektaş Sokak’tan start verildi.
 

banner287
ALTYAPISI TAMAMLANAN TÜM SOKAKLAR ASFALTLANACAK

Kızılpınar Mahallesinde altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda yol ve kaldırım gibi üst yapı çalışmalarının gerçekleştirildiğini ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Büyükşehir Belediyemizin bize teslim ettiği sokaklarımızda biz de Çerkezköy Belediyesi olarak sıcak asfalt kaplama çalışmalarımıza başladık. Elimizden geldiğince vatandaşlarımıza rahatsızlık vermeden çalışmalarımızı gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Kızılpınar için hayati önem taşıyan bu yatırımlar süresince gösterdikleri sabır ve anlayıştan dolayı da tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
trakyalı..
trakyalı.. - 11 ay Önce

ana yollara hız verilsin..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306