Kızılpınar’da üstyapı çalışmaları başladı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kızılpınar Mahallesi İstiklal Caddesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlandığını belirterek, “Büyükşehir Belediyemiz şimdi yolumuzu betonlayacak, akabinde de sıcak asfalt ile kaplayacak.

Kızılpınar’da üstyapı çalışmaları başladı
banner301

Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapı çalışmalarına başladık. Vatandaşlarımıza gösterdikleri sabır ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

banner287
Çerkezköy Bakış - Belediye Başkanı Akay, yardımcısı Kemal Gümüş ile birlikte Kızılpınar Mahallesi İstiklal Caddesinde  devam eden  yol çalışmalarını inceledi. İstiklal Caddesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlandığını belirten Akay, “Çalışmaların bundan sonraki kısmında ise Büyükşehir Belediyesi tarafından yol betonlanacak ve üstünü de sıcak asfalt ile kaplanacak. Ardından da caddemizde ışıklandırma çalışmalarını da gerçekleştirip, buradaki çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.
 

DERE ISLAH ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kızılpınar Mahallesi’nde yol, kaldırım ve istinat duvarı yapılması planlanan sokaklardaki incelemelerinin ardından Belediye Başkanı Vahap Akay, ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım Beyazıt Mahallemizdeki Kavak Dere’de devam eden ıslah çalışmalarını ve Raif Dinçkök Ortaokulu önünde yapılan yol genişletme çalışmalarını da inceledi. Okulun önündeki yolu genişlettiklerini beliren Akay, şimdi de kaldırım yapım çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.
İlçe genelindeki sokaklarda asfaltlama çalışmaların devam ettiğini belirten Akay, “Fevzipaşa Mahallemizde Naim Süleymanoğlu Sokak, Şehit Muharrem Yanal Sokak, Şimşir Sokak, Ozan Sokak, Harun Reşit Sokak, Binkılıç Sokak, Kolar Sokak, Özgür Sokak ve Sibel Sokak’ta asfaltlama çalışmalarımız tamamlandı. Gazi Osman Paşa Mahallemizde Başarır Sokak, Ercan Sokak, Sayar Sokak, Şarlı Sokak, Ravalı Sokak, Kırım Sokak, Şehit İlker Akkaya Sokak, Uğur Sokak, Kanburoğlu Sokak ve Esen Sokaklarımız da asfaltlandı. Ekiplerimiz Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde Aktaş Sokak ve Yüzbaşı Sokak’ta asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. İlçemiz genelinde toplam 171 sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
trakalı
trakalı - 12 ay Önce

şükür ..dört gözle bitmesini bekliyoruz ..toz çamur bıktık..

ÖZTÜRK..
ÖZTÜRK.. - 12 ay Önce

ÇAMUR DUASINA GİDİCEKTİK..)))BİRAZ HIZLI TOZ ÇAMUR CAMLARI AÇAMIYORUZ TOZDAN..ARAÇLARIN AMORİSÖRLERİ PATLADI..

Harun
Harun - 12 ay Önce

Yollarda çok hız yapanlar var eğer setler konmazsa Allah korusun cok kaza olacak dengesizlerden dolayı örnek hipermarket ve fırın arabaları başı çekiyor

palmiye sitesi..
palmiye sitesi.. - 12 ay Önce

kızılpınar millet caddesi istanbul city ..önüne de asvalt yapsalar tamir kötü oldu..

trakyalı..
trakyalı.. - 12 ay Önce

yollar bitince prim yapar kızılpınar..istiklal cad. güzel olmuş..sabah asvalt makinalarını gördüm başlarlar bugün..

Hakan
Hakan - 11 ay Önce

Çerkezköyün göbeğindeki köprüyü 2 Ay oldu yapamadınız, kızılpınarı pullarsınız artık.

Şevket Yılmaz
Şevket Yılmaz - 11 ay Önce

Kizilpinar in merkezi olan Kahveler durağınİda yapsalar biran önce çok güzel olur

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306