Klas Masaj & SPA yeni yerinde

Çerkezköy’de yaklaşık 2 yıldır hizmet veren Klas Masaj & SPA, yeni yerine taşındı.

Klas Masaj & SPA yeni yerinde
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de yaklaşık 2 yıldır Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 74-76 adresinde hizmet veren Klas Masaj & SPA, yeni yerine taşındı. Açılışta konuşan Mali Müşavir Hasan İşcan, işletmeci Orhan Kaya’nın iyi bir yatırım yaparak açtığı işyerinin hem kendisine hem de Çerkezköy’e hayırlı olmasını temenni ederek “Çerkezköy’ün böyle bir yere ihtiyacı vardı. Bol kazançlar diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.

YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Klas Masaj & SPA, dün saat 13.30’da düzenlenen açılış töreninin ardından Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Kahraman Sokak No: 25/27 adresindeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

ÇERKEZKÖY’ÜN İHTİYACI VARDI
banner287

Açılış törenine işletmeci Orhan Kaya, Çerkezköy Belediyesi Eski Meclis Üyesi Mali Müşavir Hasan İşcan ile davetliler katıldı. Edilen duanın ardından kısa bir konuşma yapan Mali Müşavir Hasan İşcan, işletmeci Orhan Kaya’nın iyi bir yatırım yaparak açtığı işyerinin hem kendisine hem de Çerkezköy’e hayırlı olmasını temenni ederek “Çerkezköy’ün böyle bir yere ihtiyacı vardı. Bol kazançlar diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.AÇILIŞI YAPILDI

İşcan konuşmasının ardından diğer davetlilerle birlikte açılışı kurdelesini kesti. Açılışın ardından davetliler işletmeyi gezerek, işletmeci Orhan Kaya’dan bilgiler aldı. İşyerinde klasik masaj, İsveç masajı, spor masajı, aroma terapisi, bali masajı, medikal masaj, SPA ( taş masajı), köpük masajı ve sultan (dört el) masajının yanı sıra sauna ve hamam hizmetlerinin de verileceğini kaydeden işletmeci Orhan Kaya, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Çerkezköy halkına en iyi şekilde hizmet vermek için çalışacaklarını söyledi. İşletmeci Kaya, önümüzdeki haftadan itibaren Çarşamba günleri sadece bayan müşterilere hizmet verileceğini söyledi. Açılışın ardından davetliler için kokteyl düzenlendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306